2733
2739

من مشکل آنچنانی تو زندگیم ندارم ولی هر چی سنم میگذره میبینم این دنیا فانیه و تموم شدنی پس چ نیازی هست ادم زندگی کنه

چند بار فکر خودکشی به سرم زده ولی بخاطر بچم انجام ندادم

فرض کن اومدی مسافرت

حالا بستگی به خودت داره که بخوای برای خودت زهرش کنی یا نه.... 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیی ببخشید چرا غذا میخوریم وقتی بعدش قراره هضم و دفع بشه ؟

یا چرا بیدار میشیم وقتی قراره دوباره شب بخوابیم ؟

آه از غمی که تازه شود با غمی دگر... 🖤     #کرمان_تسلیت                                                                                                           ای قدس به تو از جان سلام :)  مسلمانان دو قبله دارند کعبه برای عبادت قدس برای شهادت..)                                                 یک ثانیه خورشیدم و یک ثانیه ابرم تلفیق غم و شادی و دلتنگی و صبرم
2742

فکر خودکشی فقط به خاطر اینکه فانی هستیم و اخرش مرگه؟؟

درباره سوالت ک گفتی چرا باس زندگی کنیم وقتی قراره بمیریم باس بگم چون مجبوریم...مگه به دنیا اومدنمون دست خودمون بوده؟؟سگ‌بر.ینه توش

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

چون زندگی دنیایی فرصتی برای ساختن زندگی آخرته 

چرا به زور تمومش کنیم؟

خوشحال باش که هنوز فرصت داری!

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
چون اونایی ک ما رو نباید بدنیا میاوردن، بدنیا آوردن متاسفانه به شرایطتشون اصلا نگاه نکردن....... 💔

آخ داغ دلمو تازه کردی

من که اصرار ندارم تو خود مختاری🤝یا بمان☝️یا که نرو✌یا نگهت میدارم👍
2740
اون نیومده به زور اوردنش!

هممون همینیم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
چون اونایی ک ما رو نباید بدنیا میاوردن، بدنیا آوردن متاسفانه به شرایطتشون اصلا نگاه نکردن....... 💔

ن من شرایط مالیم خوبه شرایط خانوادم خدا رو شکر خوبه

ولی برام هیچ چیزی لذت بخش نیست چون می دونم همش تموم میشه 

ن من شرایط مالیم خوبه شرایط خانوادم خدا رو شکر خوبه ولی برام هیچ چیزی لذت بخش نیست چون می دونم همش ...

پول پایه زندگی هس درسته

ولی منظورم پول نبود

توی بچه دار شدن همه چیز  صد در صد پول نیست

شرایط دیگه ای هم هست

درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد فن هوتن می باشم❤
2706