2737
2734
عنوان

مامان خواستگارم پیام داده جوابشو چی بدم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 53 پست
چقدرم راحت دروغ میگه این زنده زنده قورتت میده

جالبیش اینجاس پسر همین آدم قبول نمیکنه که مادرش دروغ میگه 

بلکه میگه دروغگو تویی و بعد از ازدواج چنان به مادرش میچسبه که انگار چسب ۱۲۳ بهش زدن نکنه عروس گرگ اون پسر رو بخوره🤣🤣🤣

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍

یا خدااااا اینا دیگه کین! مارو که با عزت و احترام اومدن خواستکاری سرویسمون کردن چه برسه به شماها که از اولش دعوا دارن. یجوری تهدیدآمیز پیام داده انگار جلوتو به باد دادی؟ اگه ندادی کاتش کن پدرتو در میارن اینا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول زنگ بزن احسان بگو به مادرت نگو که من گفتم زودتر بیاید خاستگاریو امروز فردا نکنید بگو به مادرت بگو خودت گفتی قضیه پیامم ب احسان بگو ولی ازش قول بگیر به مادرش نگه .بعد به مادرش پیام بده سلام مامان خوبید خانواده خوبن من به نظر بزرگترا احترام میزارم وهم برای خودم هم برای شما حق انتخاب وتصمیم قائلم .یعنی شماهرجورراحتین تصمیم بگیرین منم هرتصمیمی گرفتم که این خاستگاریو قبول کنم یا نه حق دارم

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
دوست پسرته ؟  نظر خود پسر چیه؟ چی میگه؟ این مادر مشخصه نمیخواد وصلت جور بشه همش داره عقب مین ...

خودش با مامانش مشکل داره

حتا مشاورم رفتیم گفت مامانه حسودی میکنه

2731
الان یعنی دیگه تموم شده کارتون و میخواید عقد کنید ؟ اگر که نه با نطرم بیش تر فکر کن چون از الان معل ...

اومدن خواستگاری قرار بود دیروز بیان برای برنامه ریزی بله برون

تاپیکای قبلتتو دیدم 

بیشتر درباره اش فکر کن از الان داره فوشت میده!

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2738

اصلا مادر شوهر خوبی نمیشع برات

از الان سر لج داره

یا همین الان سر زخم رو بسوزون یا کلا کات کن 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
خودش با مامانش مشکل داره حتا مشاورم رفتیم گفت مامانه حسودی میکنه

حتی اگر از مامانش خوشش هم نیاد 

این مادر روزگار واست نمیزاره تو زندگی از جادو و جنبل بگیر تا جنگ و اختلاف انداختن

من آدم میشناسم بعد ۱۰ سال که از ازدواج پسرش میگذره و ۲تا هم بچه داره در حالی که پسرش خیلیم باهاش اوکی نیست میگه که من یه روزم به عمرم مونده باشه طلاق این دختر رو میدم 

و همیشه نهایت تلاشش رو واسه جز دادن دختره میکنه 

اگر میتونی از این آدم دور شو 

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍

شما اونو زنه خطاب می‌کنی ! اون خانم حتی به ظاهر به خودش زحمت نداده یک جان پشت بند اسم فاطمه بزاره 😐🤦 بدون توجه به کل داستان و از رو همین دو تا میشه حدس زد  آینده خوبی برای این وصلت دیده نمیشه !

اون پسر بر خلاف نظر دوستان بچه ننه نیست فقط بار اول داره ازدواج می‌کنه و نابلد بین دو تا زن گیر افتاده که هنوز نه به بار نه دار هر کدوم به سمت خودش میکشونش

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 

چرا شال خریدی وقتی هنوز خواستگاری نیومدن؟؟؟بعدم بنویس من براتون احترام قایلم و مودبانه چند جمله بنویس انشالله اقا احسان خوشبخت شن و منم فعلا بنا به دلایلی قصد ازدواج ندارم و از نظر من منتفیه این موضوع . غرور داشته باش پسره چه بچه ننه هس رفت کف دس ننه اص گذاشت

عزیزم مادرشوهرت بی ملاحظه و دو بهم زنه از الان پشت خانوادت حرف میزنه به شوهرت حق ب جانبم هست ک تو مقصری! از اینده بترس و فکر کن

اگ ج ندادی بنویس من برای خواستگاری هیچ عجله ای ندارم از حرفتون ناراحت شدم که به پسرتون گفتید خانوادم پول نداشتن عقب انداختن 

تمام 

سیاست داشته باش

2706