2737
2739
این که تو این مطلب گفته شده طلاقه رجعیه تاپیک در مورد طلاق خلعیه

عقل ندارین راحتین نه؟ 

چرا قبل حرف زدن برنمیگردی بالاتر رو بخونی؟ اصلا بفهمی یکی چرا یه حرفی رو زده....

کاربر برفی نوشته بود معنی رجوع چیه؟ منم تو جوابش گفتم اینه و مدتش سه ماهه.

و بالاتر هم نوشتم طلاق خودم خلعی بود ولی نمیدونم معنیش چیه هرچند قصد رجوع کردنم نداشتم

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عقل ندارین راحتین نه؟  چرا قبل حرف زدن برنمیگردی بالاتر رو بخونی؟ اصلا بفهمی یکی چرا یه حرفی ر ...

بعدشم استارتر پرسیده میشه رجوع کرد اگه طلاق خلعی باشه

این تویی که عقل نداری بی مغز

بعدشم استارتر پرسیده میشه رجوع کرد اگه طلاق خلعی باشه این تویی که عقل نداری بی مغز

وقتی اسکولی همین میشه دیگه!

من تو جواب استارتر نگفتم، یکی دیگه پرسیده بود معنی رجوع چیه...

چشای کورتو باز میکردی میدیدی بالاتر به استارتر گفتم نمیدونم معنیش چیه و میشه یا نه

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2731
اوسکول تویی احمق که بیخودی ریپ میزنی 

غلط کردی اولش ندونسته ریپ زدی، جوابتو گرفتی!

درس عبرتت شه بالاترو بخونی، مثل خاک انداز نپری وسط بحث دیگران که بهت مربوط نیس و هیچی هم ازش نمیدونی