2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سلام. بنده عروسی نگرفتم. رفتیم ماه عسل. هیچم پشیمون نیستم. مهم خودم و شوهرم هستیم

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
2728
من فقط اتلیه ارایشگاه و باغ رفتم برای عکاسی بدون مراسم شدیدا راضیم  پولشم خونمو تکمبل کردم

پشیمون نشدی؟؟؟؟؟ینی به دلت نموند؟

چقد میشد خرج عروسیتون که خونه تکمیل کردی؟

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  
با سلام. بنده عروسی نگرفتم. رفتیم ماه عسل. هیچم پشیمون نیستم. مهم خودم و شوهرم هستیم

چقد خوب

خودم که نه مجردم

ولی یکی از دوستام تصمیم گرفت پولشو از تالار عروسیش پس بگیره رفت فقط چند تا دونه عکس با لباس عروسش که گرفت که تو آلبومش باشه بعدشم یه بخشیشو خرج ماه عسلش کرد گفت میخواد فقط خودش و شوهرش خوش بگذرونن 

حوصله ایراد گرفتنای فامیل ت‌ عروسی و استرس و... نداره ، پشیمونم نیست. کار خوبی کرده به نظرم. عروسیای الان جز دردسر پول تو جوب ریختن نیست ؛ برین خودتونو همسرتون دوتایی کیف کنید پشبمون نمیشید 

پشیمون نشدی؟؟؟؟؟ینی به دلت نموند؟ چقد میشد خرج عروسیتون که خونه تکمیل کردی؟

ن چرا ب دلم بمونه بهترین ارایشگاه و اتلیه رو رفتم عکسام فوقالعاده شد واقعا بهترین خاطرم شد...

ببین وقتی وارد زندگی  میشی اصلا تفکراتت عوض میشه میفهمی اصلاعروسی یک درصدم مهم نیست....

خونمون ۴ سال پیش حدود ۳۰۰ میلیون خرجش شد

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2738

من تو دوران کرونا بود اول خواستم نگیرم اما تو یک ماه تمام کارارو انجام دادیم و با کمتر از ۱۰۰ نفر توی یه باغ شخصی کوچیک و ساده ترین چیز ها عروسی گرفتیم و انقدر به خودمون و همه خوش گذشت بنظر خودم سفر و اینا رو بعد میشه رفت ولی عروسیو بخوای بعد بگیری جالب نیست ولی کاملا مخالف هزینه های زیاد و اضافی عروسیم و دعوت کردن فامیلای دورم 

و اگر بر تو ببندد همه ره‌ها و گذرها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند…#مولانا
خودم که نه مجردم ولی یکی از دوستام تصمیم گرفت پولشو از تالار عروسیش پس بگیره رفت فقط چند تا دونه عک ...

دقیقا من به همیناس فکر میکنم اما ی خورده میترسم که بعدا پشیمون نشم

من تو دوران کرونا بود اول خواستم نگیرم اما تو یک ماه تمام کارارو انجام دادیم و با کمتر از ۱۰۰ نفر تو ...

میدونی چون تابستون قراره جشن بگیریم برای عقدمون ...میگم همونو یکم بزرگتره بگیریم مثلا فامیلای درجه یک اینا رو بگیم تو باغ همون بشه عقد و عروسی 

بهتر نیست؟

ن چرا ب دلم بمونه بهترین ارایشگاه و اتلیه رو رفتم عکسام فوقالعاده شد واقعا بهترین خاطرم شد... ببین ...

عالیه 

ولی من هم همه چیزو خدا برام جور کرد جون دستمون خیلی خالی بود ولی میخواستم بریم سر زندگیمون،همه چیز عروسیم خیلی قشنگ جور شد چون خودمم گفتم نمیخوام سخت بگیرم 

و اگر بر تو ببندد همه ره‌ها و گذرها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند…#مولانا
ولی من هم همه چیزو خدا برام جور کرد جون دستمون خیلی خالی بود ولی میخواستم بریم سر زندگیمون،همه چیز ع ...

ماهم دقیقا همینیم

اینکه همو خیلی دوست داریم

ولی خب از طرف خونواده اونا پول ی رهن خونس..و باقی خرج دسته خودشه ...برای همین فکرم خیلی درگیره

میدونی چون تابستون قراره جشن بگیریم برای عقدمون ...میگم همونو یکم بزرگتره بگیریم مثلا فامیلای درجه ی ...

بخدا که خیلی بهتره اصلا دنبال تجملات نباش، حالا من از عروسیم برات تعریف میکنم

برای ارایشگاهم اون موقع یه نفر از اشناها تازه شنیون کار بود بهش گفتم نمیخوام خیلی هزینه کنم یه ارایشگاه مناسب بهم معرفی کن بعد گفت بیا خودم شنیونت میکنم و با دستیار یه ارایشگر معروف تو شهرمون من گفتم اگه کارشو قبول داری خوبه حالا ادن شنیون کاره من اولین عروسش بودم قبلش میرفتم پیشش چندین بار روی سرم شنیون زد و امتحان کرد 

و واقعا همه عاشق میکاپ و شنیونم شدن با قیمت خیلی مناسب مثلا سهه سال پیش عروس رو ۶ ۷ تومن بود  اون موقع یه تومن گرفت

2706