2737
2734
عنوان

مسافرت چابهار

210 بازدید | 39 پست

حاضرید برید زاهدان مسافرت؟با بچه دوماه

ما نون خ رو ک دیدیم شوهرم اصرار داره بریم مسافرت اونجا ولی از طرفی با بچه سخته و منم میترسم کسی هست از چابهار و اون طرفا باشه؟امنیتش چجوریاس؟جاهای دیدنی زیاد داره؟

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 

منم دیدم خوشم اومد. اما شوهرم جوگیر نشده مارو ببره فقط خودم شدم  

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
منم دیدم خوشم اومد. اما شوهرم جوگیر نشده مارو ببره فقط خودم شدم    

کل مکان های دیدنی در اورده از دیشبم اصرار داره یک هفته 10روزی بریم منم بیکارم بدم نمیاد فقط میترسم انقدر نیرو انتظامی ها رو میکشن میترسم بریم از طرفیم دلم نمیاد نرم حدود یکسال مسافرت نرفتم

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
با ماشین شخصی میخواین برین؟

اره بچم کوچیک هوایی نمیشه مسافرت بردش باید بالایی 6 ماهش باشه

الان جاده ها خراب شدن به خاطر سیل 

و خیلی هم گرمه پاییز یا زمستون برید عالیه 

امنیتش هم بستگی داره شب کجا برای استراحت  بمونید 

در کل امنیتش بد نیست 

«ِ وَ مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجا ِ وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْ‏ءٍ قَدْرا»

من عید رفتم

الان ک سیل اومده البته روستاهاشه

دوم برا بنزین خیلی ادیت میشی

سوم اینکه پنجم عید اونجا 36درجه بود هواش

چهارم اگه برا خرید میخای بری الان قیمتش با شهرای دیگه فرق نداره فقط تنوع زیاد داره

همسر من زاهدان خدمت می‌کرد 

همیشه خدا میگه بریم ولی ماشین نداریم سخته

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
چابهار نرفتم  ولی قشم و هرمز رفتم برای عید عاااااااالی بود

اون طرفا رو رفتیم ولی عمان اصلا نرفتیم 

قشم و کیش فقط باید زمستون رفت هم ادمایی کمی هستن و خلوته هم هوایی خوبی داره

اره بچم کوچیک هوایی نمیشه مسافرت بردش باید بالایی 6 ماهش باشه

اونجا بنزین کدینگه به شوهرت بگو

دهنش صاف میشه تا بنزین بدن

اگرم ندن باید لیتری 15 ت ب بالا بخرین

کلا روزی 20 اگر بدن 

تو هر شهر یک پمپ بنزین بده 

خیلی سخته

شهرش بد نی 

کثیف بود از نظرمن

انگاری چییزی به اسم شهرداری وجود ندارع 

2706