2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اذکار برای ادم شدن امثال منه

و اذکار با هم مسیر درست رو به ادما نشون میدن

اجاق گاز پنج شعله داره و همشون با هم و در کنار هم بیشتر مفیدن

ذکرها و ایه های قران با همن که معنی و نهایت فایده رو دارن

اگر نه یکی پنجاه سال روزی ده دفعه ایت الکرسی بخونه قطعا خوبه ولی ایکاش تو پنجاه سال عمرش فقط یه بار کل قران رو بخونه با معنیش

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2728
یعنی مثلاً حس نمیکنین زندگی راحت تر شده یا مثلاً روی برکت زندگیتون تاثیر نداشته ؟

من هر شب چند تا ذکرو می گم، هر کدوم یه تسبیح، یکیش استغفاره، یکیش ذکر یونیسه، لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم، لا اله الا الله، و صلوات برا شهید سلیمانی. ولی اینکه چه تاثیری داشتن نمی دونم راستش

2740
ببخشید متوجه نشدم اصن

یعنی بعضیا گیر میدن به یاسین اون یکی به واقعه اون استغفار و اون به ....

هر کدوم خاصیت و هدفی داره و با محدود شدن به یکی اثرات هم محدود میشن

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
یعنی بعضیا گیر میدن به یاسین اون یکی به واقعه اون استغفار و اون به .... هر کدوم خاصیت و هدفی داره و ...

طرف میگه امروز ده هزار تا صلوات نذر کردم ؟!؟!؟!

اخه پدر و مادرت خیرتو ببینن این چه نذریه