2737
2734
فقط یه سواله برام چون زیاد از این تاپیکا دیدم درسته شهیدا پیش خدا عزیزن اما خب امام و پیامبر نیستن ...

خالم چله شهدا برداشت 

شوهرش که هیچ جوره راضی نمیشد بچه دوم بیاره و 

فوق العاده خودخواه بود راضی میشه 

خالم همیشه میگه

فقط یه سواله برام چون زیاد از این تاپیکا دیدم درسته شهیدا پیش خدا عزیزن اما خب امام و پیامبر نیستن ...

یجا خوندم نوشته بود حتی وقتی از امامها حاجت نگرفتید به شهدا متوسل شید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مثل یه پل برای وصل کردن ما به خدا هستن...

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم

۱۰

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿
2731

14صلوات تقدیمشون 

حاجتمو کلا بگیرم ازشون 110صلوات و 110تا آیةالکرسی هدیه میکنم بهشون

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤

خودشون که حاجت نمیدن.ولی چون بنده عزیز وخوب خداهستن..واسطه بین ما وخدا میشن وازخدا میخوان که حاجت مارو براورده کنه..بلکه خدا بخاطر عزت واحترام اونا والبته درصورت صلاحدید دعای مارو براورده کنه

پارسا پسرمامان😍

١٠٠ صلوات

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2740

ببین شفاعت میتونن بکنن ، یعنی خودشون هم دعا کنن برات و از خدا بخوان چون به قول شما پیش خدا عزیزترن قطعا خدا میشنوه

خصوصا اینا که دیگه خیلی معنویتشون بالابود 

پیشنهاد میکنم کتابشو بخونی 

شخصیتش خیلی عجیب بود 

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️

مگه اماما و پیامبر حاجت میدن ؟ اونا هم یه واسطه ن عزیزم این شهیدم میگن خیلی پیش خدا ابرو داره شما به ایشون رو میزنی ایشونم برای حاجت شما دعا میکنن🌷

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔

۱۰

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2706