2733
2734

همش تو مخم میخونه تو خنگی تو چشات ضعیفه هیچکاری نمیتونی کنی فلانی باهوشه میتونه همش فک میکنه من گوه ترین زن دنیام بقیه دخترا همه خوبن حالا خودش چیه؟(خودش یه آدم دروغگوی بی مصرف اصلا کاری نیس صبا بزور پا میش میره سر کار کارم ک میکنه از بس قرض بالا اورده میگ باید بدم جا قرض بچه ها اگ بدونین چه کارایی کرده تو این دوسال تعجب میکنین ک چجور من باهاش ساختم  من واقا زن بسازیم بخدا قدرمو نمیدون..بهش گفتم بزار برم ناخن کاری میگ تو چشات ضعیف نمیتونی ..یا میگ توک رفتی کاشت مژه من برا کاشت مژه رفتم یه جا درپیتی از بی پولی ۳۰۰ تومن اخه کی با ۳۰۰ خوب یاد میگیره ؟هی میزنش تو سرم منم گفتم زنا مردم هزار هنر یاد میگیرن منم دوس ندارم بمونم رو یه چیز ..بعدشم برا مژه وسایلشو نخرید برام نمرین کنم یاد بگیرم ازش سیرم اصلا دیگ علاقه بهش ندارم دیگ کاری بهم کرده از خودم بدم میاد فک میکنم واقا خنگم پخمم زنا دیگ خوبن از ظاهر هیچی کم ندارم تو فامیلاش همه با عمل خوشگل شدن من طبیعی خوب بودم خودم ..اما ب چشش نمیام اصلا کاری کرده خودمم فک کنم هیچی نیستم ازش نفرت دارم رابطه هم بزور باهاش برقرار میکنم فقط زود میخام تمومش کنه گمشه هیچ حسی ندارم بش..

شوهر من چرا برعکسه من هیچی بلد نبستم هی الکی میگه بلدي تو چقد خوب اینو انجام میدی 😔😂 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمره چشمت چنده

بابا انقدم داغون نیستم اگ اشغال یه عینک با فرم قشنگ بخره برام من میزنم همش و با عینک اوکیم نمره چشمم ۲ عرضه نداره یه عینک صاف برام بگیره منم عینک نمیزنم

2740

شوهرت اختلال خودشیفتگی داره. درمانش فقط و فقط و فقط روانپزشکه اگه قبول نمیکنه بره ازش جدا شو جدا میگم نابود میشی خواهرم بعد از ۱۵ سال هنوز داره از شوهرش زجر میکشه

از این به بعد هرجا رفتی بیا بگو خانومه میگفت ماشالله فلان جات چه خوشگله یا تو آینه نگاه کن بگو وای واقعا من خوشگلما چرا دقت نکرده بودم 

یا اینکه ایرادهاشو به روش بیار بگو وای موهات اینجوره مث فلانی شدی درستش کن دلم گرف دیدمت یجوری کن که بدونه سرتا پاش ایراده و خودتو بالا بگیر 

چرا تو رفتی اموزش سیصد تومنی که حالا بزنه تو سرت؟ باید خرج رو دستش میزاشتی حساب کار دستش میومد 

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
منم نامزدم اینجوری بود  حالا واقعا قیافتا ازش سر تر بودم من 28 سالم بود اون 32  بعد میگف ...

خوش ب حالت که زود تموم شد من چی بگم که دوتا بچه دارم ۱۲سال میگذره از زندگیمون شوهرم بهم میگه بلد نیستی راه بری   بینیت بزرگه فلان 😭😭نه راه پیش دارم نه پس. چشمش هرزه بخاطر اون که انقدر مقایسه میکنه

شوهر من چرا برعکسه من هیچی بلد نبستم هی الکی میگه بلدي تو چقد خوب اینو انجام میدی 😔😂 

خوشبحالت قدرشو بدون کاش مال منم اینجور بود باعث پیشرفتم میشد

2706