2737
2739
عنوان

تعبیر خواب زایمان کردن

73 بازدید | 7 پست

خواب دیدم باردارم و توی هفته 20دکترا اصرار دارن زایمان کنم منم با یکم درد دخترمو به دنیا میارم اونم سالم و سلامت ولی یکی از چشاش ابی اونیکی سبزه نمیتونم از عکس بگیرم و اینکه توی درمانگاه هم زایمانکردم و اومدم بهش شیر بدم سریع گرف مکید و از سینه هام شیر زیادی اومد میشه بگید تعبیرش چیه

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم واسه دخترم خواب دیدم تو خونه پدر شوهرم جز خواهر شوهرم هیچکی نیس منم دارم زایمان میکنم هرچی میگم بیا کمک کن میترسید نمیومد جلو منم موهای بچه رو می‌دیدم داره بیرون میاد صدای خنده شیطانی هم داشت میومد نمی‌دونم چرا 😩

زهره ترک شدم چون من سزارینی ام خیلی از طبیعی میترسم سه نصف شب بود از خواب پریدم خیلی خواب بدی بود 

منم واسه دخترم خواب دیدم تو خونه پدر شوهرم جز خواهر شوهرم هیچکی نیس منم دارم زایمان میکنم هرچی میگم ...

بچه هم دختر بود توی خواب منم توی خونه یکی بود نافشو برید موهاشو دیدم

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
2738