2733
2739
عنوان

تغییر اخلاق در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 23 پست

منم حساس شدم اما خب دلیل نمیشه با شوهرت الکی قهرکنی ک

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند هفته ای؟ من رفتم سونو ان تی گفت احتمالا دختره 😍 ذوقشو دارم البته پسر هم بود باز خدا رو شکر میکردم ولی منم بیشتر دختر میپسندم 🙈 

در مورد تغییر خلقت هم سعی کن فیلم طنز ببینی یه عود خوشبو روشن کن خونه زیاد نمون اهنگ بی کلام ارامش بخش گوش کن 

احساساتت رو کاغذ بنویس و بعد چند ساعت به عنوان شخص دوم بخونش و اونو نقد کن کم کم خوب میشی نگران نباش ویژگی این دورانه

به خورد و خوراکت هم برس

2731
منم حساس شدم اما خب دلیل نمیشه با شوهرت الکی قهرکنی ک

الکی قهر نیستم عزیزم 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
چند هفته ای؟ من رفتم سونو ان تی گفت احتمالا دختره 😍 ذوقشو دارم البته پسر هم بود باز خدا رو شکر میکر ...

تقریبا 1 ماه و بیشتر 

آره فرقی نمیکنه ولی  نمیدونم چرا اینقدر دختر دوست داریم کاش شبیه خودمم میشد دیگه اصلا عالی   

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
هدفت چبه اصلا میخای چیکار کنی دانشگاه بری؟ کار گتی یا فقط خونه داری بچه داری

نهههه حتما باید درس بخونم 

پیرا پزشکی دوست دارم کاش اتاق عمل یا مثل همسرم رادیولوژی قبول میشدم خیلی خوب بود 

تو پزشکی دوست داری؟ 

من‌م یه زمان عاشقش بودم هنوزم برام مقدسه حتی اسمش اما دیگه انگار زندگی یجور دیگه رقم زد 

2738
نهههه حتما باید درس بخونم  پیرا پزشکی دوست دارم کاش اتاق عمل یا مثل همسرم رادیولوژی قبول میشدم ...

متاسفم عزیزم 

من که تمامی تلاشمو کردم تو این یه سال ک درسامو درست بخونم

از همه اینا به دور یه ماه دیگ امتحان نهایی شروع شدع 

از طرفی با اینکه هنوز دیر نشده میتونم نامزدی بهم بزنم هدفم درسم باشه نمیدوتم شاید باید بخیالش بشم بازم دوسش دارم 

دلم نمیخاد سال دیگه باردار بشم 

ولی دوسش دارم از طرفی دیگ تلاشمو واسه درسم میکنم  

انشالله پزشکی میارم 

نمیدونم شاید منم اشتباه بکنم مثل بقیه ولی دست خودمه ک انتخاب بکنم ازدواج کنم یا.....  درسمو بخونم 

نمیدوتم نمیخام از روی احساس تصمیم بگیرم