2733
2734
عنوان

تغییر اخلاق در بارداری

300 بازدید | 23 پست

من از وقتی باردارم خیلی اخلاقم تغییر کرده حساس شدم زود ناراحت میشم همسرم به جای شما به من  تو بگه ناراحت میشم بی حوصله شدم  حس میکنم همه دنیا به من مدیونن😤😂

امروز خانواده عمه شوهرم میان خونمون میدونم دخترش خیلی رو مخم میره میترسم از کوره در برم چیزی بگم😐  از دیشبم با شوهرم قهرم حرف نزدم باهاش صبحی پرسید پیراهن سفیدم کو جوابش ندادم اونم دید تحویلش نمیگیرم رفت سرکار 

خیلی عصبانی ام از دست همه 

چکار کنم 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من سگ شدم با همه دعوا دارم شوهرم‌و‌مامانم که خیلی اذیتم میکنن

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان من ۲۵ سالمه ۱ سال 7ماهه عروسی کردم الان۴ ماه هست باردارم ناخواسته بوده ولی الان عاشقشم از وقتی صدای قلبشو شنیدم خداروشکر میکنم بخاطر هدیه ای که خدا بهم داده   
من سگ شدم با همه دعوا دارم شوهرم‌و‌مامانم که خیلی اذیتم میکنن

منم دیشب شوهرم چند دقیقه دیر اومد سر شام چ دعوایی کردم باهاش البته حقم با من بود 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
2740
واقعا دلم برات میسوزه تو سن کم برادار شدی چه عذایی قرار تحمل کنی پس درس دانشگات چی میشه... واقعا شرا ...

آره 😤

2706