2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=336046132]سیاهی میبینم چند وقتی هم سیاهی تبدیل به شکل شده بود باور کن چند بارم تو خیابون دیدم همون توی خیابون ...[/QUOTEسلام منم توهومی بودم بعصی وقتا کسایی باهام حرف میزدن چیزی نمیدیدم تا اینکه شدید شد اونا جن بودن سیاهی هم میدیدم بعد رفتم پیش یه سیدی گفت روزی 21ایت الکرسی بخوان من خوندم راحت شدم الان چیزی نمیبینم به توهوماتمم گوش ندادم محو شدن ولی قرص ارامبخش میحورم عصبیم بودم ولی خداروشکر دوسالیه خوب شدم

2738
[QUOTE=336046132]سیاهی میبینم چند وقتی هم سیاهی تبدیل به شکل شده بود باور کن چند بارم تو خیابون دیدم ...

سلام گلم

من ی سری ۱۰تا آیت الکرسی خوندم خیلی موثر بود دیگه ندیدم ۲۱ایت الکرسی میخونم باز

ولی لعنت به استرس خیلی بده

منم خیلی عصبیم منشأش همین استرس و عصبانیت 

بخدا ی جوری عصبانی میشم در لحظه میتونم ی نفر بکشم

وسواس فکری دارم و دارو میخورم

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
سلام گلم من ی سری ۱۰تا آیت الکرسی خوندم خیلی موثر بود دیگه ندیدم ۲۱ایت الکرسی میخونم باز ولی لعنت ...

ایتالکرسی بخون دکتر اعصابم بود ارامبخش میده ارام میشی خودت و اروم کن با موزیک با کارای خونه ازخدا کمک بخوان ان شالله خوب میشی

می‌دونم تو همه میگم از چی میترسی ؟ 

آهان ی روز ساعت ۴رفته بودم بیرون ی آقایی بدجور دنبالم میکرد اصلا نمی‌دونم چرااا خیابون خیلی خلوت بود بعد از اونم چند باری که دیدم با عصبانیت دنبالم میکرد از اون به بعد حالم خیلی بده شد ی آقای زشت بدریخت بدلباس می‌گفت آدرس خونتون پیدا میکنم شاید بگید چیز خاصی نبوده ولی منو خیلی میترسوند

حتی بعدها هم به پدرم گفتم گفت شاید تو خنده ای چیزی کردی 🤕 

2706