2737
2734

چهارشنبه خریدم

نمیان پرواز کنن🥲

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️

اره خودت باید کم کم دستی کنی عادتشون بدی

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای یاد عروس خودم افتادم ..... بار اول که آوردیم درش و باز گذاشتیم بچم همچنین با چشم گرد و تعجب نگاه ...

امروز اومدن بیرون ولی پسرم میترسه دیوونم کرده

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️
الان دیگه ما شدیم حیوان خونگی اون ....پادشاهی می‌کنه 😁

🤣🤣🤣🤣

سلام عزیزم از عمل بینیتون با دکتر بیکایی راضی بودین؟ من عکستونو ندیدم نمیدونم پیش خودش عمل کنم یا خا ...

سلام

ببین گلم نه خیلی راضی ام نه خیلی ناراضی

اونی ک میخواستم نکرده و عکسای پیجش هم کارایی ک تک و توک خوب دراورده

من تعریف زنش رو بیشتر شنیدم و اگه پارسال باهاش اشنا میشدم میرفتم پیش اون

2740

عادیه عزیزم تا به فضای خونه عادت کنن و بهتون اعتماد کنن طول میکشه 

اگه دستی هستن که میان 

اگه وحشین نه 

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤       درخواست دوستی بی دلیل قبول نمیکنم پیشاپیش عذر میخوام🤍
وای یاد عروس خودم افتادم ..... بار اول که آوردیم درش و باز گذاشتیم بچم همچنین با چشم گرد و تعجب نگاه ...

پی پی شو چی کار میکنی؟

واسه منم همش بیرون بود. ولی وقتی مبلامو عوض کردم دیگه خییلی کم میارم بیرون. به خاطر پی پی شون.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
عروس  هلندی ۱  ماه طول  میکشه تا به محیط عادت کنه زوده.اهلی و رام هستن یا وحشی؟

والا خواهرشوهرم میگه خیلی شیطونن اخه از اون خریدم

بعد میرم نازشون کنم صدا در میارن و میگیرم دستم بذارم تو قفس گازم میگیرن

عادیه عزیزم تا به فضای خونه عادت کنن و بهتون اعتماد کنن طول میکشه  اگه دستی هستن که میان  ...

پنج یا شش ماهن و دست خواهرشوهرم بودن وب اونا عادت دارن

من یک عروسی هلند از پدر شوهرم هدیه گرفتم ولی متاسفانه من حیوانات رو دوس ندارم ..گفتم نمیخامش من خوشم نمیاد انقد اسرار کرد که شوهرم دیگه مجبوری گرفتش انداختمش توی خونه باغ قفسشو...که چشمم بهش نیفته..تا الان چندبار خواستپ ازادش کنم نرفته

با احتیاط اینجا هستم ۶ بار ترکیدم.. کاربر قدیمی هستم ❤😒
2706