2733
2734
عنوان

طلا یا جهیزیه

164 بازدید | 17 پست

سلام دوستان اگ خدا بخواد این ماه عقد میکنم دور بر ۴۰ میلیون داریم بنظرتون طلا بخریم یا هم وسایل برقی جهیزیه چون تا یه سال نامزد میمونم الان فکرم درگیره ک چیکار کنم

جهاز بخر اگه طلاها با پول پدرت یا خودته

عروسی کنی احتمال فروشش بالاس

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر میدونی چی میخوای وسیله های جهازت رابخر اگر نمیدونی یا حا برا نگه داشتن نداری طلا لخر که بعد بفروشیش برا جهاز

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2731
ن برای پدرم طلا رو بخره برای مادرم منظورم این بود  پس جهیزیه واجب تره

جهیزیه رو بخر چون همه چی داره گرون میشه

طلارو بعدا میشه خرید

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️
2740
برقی واجب نیست بنظرتون؟ آخ وسایل بزرگ بخریم جا نداریم

برقی بزرگ منظورمه 

چون اگه مثلا 5 درصد بیاد رو قیمتا ، رو‌ جنس کوچیک کمتر اثر میذاره تا وسیله بزرگ . مثلا گاز و لباسشویی بگیر 

صدردصدددددد طلای آب شده بخر. تروخدا اصلاااا اشتباه نکنی جهاز نخری

تا یه سال دیگه طلا دو برابر میشه ولی جهاز نهایتا یک و نیم برابر تازه کلی مدلای جدیدتر و بهتر هم میاد

طلا همیشه جوابه. تازه سکه هم نخری فقط طلا

صدردصدددددد طلای آب شده بخر. تروخدا اصلاااا اشتباه نکنی جهاز نخری تا یه سال دیگه طلا دو برابر میشه ...

همه‌گفتن جهیزیه 😬

آدم میترسه وسایل ها هم گرون بشن اما طلا برای سرمایه گذاری هم خوبه

کلا سردرگم شدم😶

2706