2737
2734

من راستش از اونام که به ندرت خواب ببینم یا خوابی ببینم یادم نمیمونه و کلا فراموش میشه. تازگی دو سه شب خواب میبینم شوهرم داره زن میگیره یا مثلا داره میگه جدا شیم و ....درست یادم نیست چه اتفاقی میوفته ولی همینش یادم میمونه که شوهرم به فکر زن دیگس یا مثلا میخواد منو رد کنه و ... اصلا بیدار میشم صبحا تا یه ساعت حالم بده انگار... میدونم مسخره س ولی چون چند بار اتفاق افتاده درگیر شده ذهنم   

نمیخوام دلشوره بگیری ولی من مشابهشو دیدم و واقعیت داشت

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کن زیاد بهش بها ندی  

یه سریا میگن فقط خوابه خرافاته فلانه 

ولی من زیاد خواب میبینم و متاسفانه خیلی از خوابام تبدیل به واقعیت میشه 

خیلی اتفاقا برام میوفته یهو ته ذهنم درمیاد که یه شب خواب این ماجرا رو دیدم

امیدوارم که تو مثل من نباشی

2742
نمیخوام دلشوره بگیری ولی من مشابهشو دیدم و واقعیت داشت

تنها چیزی که از شوهرم بعید میدونستم این بود الانم ازش مطمئنم ولی میگم شاید تو دلش داره بهش فکر میکنه و من نمیدونم 

من واقعا از خیلی از خواسته هام دارم چشم پوشی میکنم 

چون منم مشابه این خوابا رو میبینم  

و همین بلا رو سر خودم اوردم بهت میگم تو نکن 

من حتی سر ازدواجمم از خواسته هام چشم پوشی کردم و دقیقا چیزی که نباید میشد شد 

2738