2733
2739
عنوان

آزمون وکالت

55 بازدید | 8 پست

سلام قشنگا

صبحتون بخیر✨

کیا اینجا دارن میخونن برای آزمون وکالت کانون؟

شروع کردید یا نه 

من قبل از عیدی یه کم خوندم ولی چیزی یادم نیست🥲

میخوام از اول شروع کنم 

گفتن آزمون تو پاییزه به نظرتون تو ۵ ماه اینا میشه رتبه خوبی اورد؟

من دیروز شروع کردم میای با هم بخونیم

آره عزیزم 

منم دنبال یکی هستم با هم بخونیم 😍😅

چون خودم اراده ای که تنها بخونم و با برنامه پیش برم ندارم

🤦🏻‍♀️

شما موسسه هم ثبت نام کردی یا خودت می‌خونی فقط؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم  منم دنبال یکی هستم با هم بخونیم 😍😅 چون خودم اراده ای که تنها بخونم و با برنامه پ ...

من دو سال موسسه ثبت نام کردم حوصلم نشد بخونم دیگ ثبت نام نکردم سوالاش دارم

خانوما تو روبیکا گروه لاغری مخصوص بانوان  داریم اگر خواستید اددتون کنم.
2731

سلام 

منم قبل عید شروع کردم ولی هیچی به هیچی 😂

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق فیلم _موسیقی_طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم     آی دی من توی  سایر پلتفرم ها : salehioriginal 
شما مگه ۵۹ سالتون نیست؟ شرط سنی ندارید که برای ازمون

بله شرط سنی داره 

من نه 😅 22 هستم 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق فیلم _موسیقی_طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم     آی دی من توی  سایر پلتفرم ها : salehioriginal 
2740
آهان خب😅 کانون ازمونش آبان یا اذره  حدودا شش ماهی وقت هست میتونید خودتونو برسونید

😊

به احتمال زیاد آبان باشه 

بله وقت هست . همه چیز مهیا هستش فقط مونده که بخونم 😅