2737
2739
عنوان

خانمای سحرخیز میشه بیاین

145 بازدید | 12 پست

من از بعد ماه رمضان میخوام بعد نماز صبح بیدار شم ولی یک روزم نتونستم حتی هفت صبح هم بیدار نمیشم گوشی رو برمیدارم الارمشو قطع میکنم شما چیکار میکنین که صبح بیدار میشین؟

بزن به بالشتت بیدارت کنه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شب زود بخواب 

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               

مجبورم باید برم سرکار 

چاشت بچه ها و ناهار و آماده کنم برن مدرسه 

وگرنه سرم و از رو بالشت بر نمیداشتم   

باید هدفی باشه 

با خودت بگو برای موفقیت باید سختی کشید 

کسی بخوابه تا لنگ ظهر و کار نکنه سختی نکشه موفق نمیشه

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2740
مشکل همینه شبا خوابم نمیبره میخوام یک روز صبح بیدار شم که شبش بیهوش شم که اصلا نمیشه

بعدازظهرها نخواب

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂