2733
2739
عنوان

خیلی ضروریه بیاین لطفا

257 بازدید | 32 پست

دو هفته پیش ی سیم کارتمو دادم ب عمه ام  اضافه بود بعدش یکی دو بار پیام داده بودم ب دوستم  با اون سیم کارت در مورد ی مسئله شخصی ک نباید عمه ام بفهمه 

چت هاش توی تلفنم هست ، یعنی اون سیم هم اگ اون بندازه رو گوشیش چت ها مو میاره بالا یا ن 😖

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه این چ کاریه ک کردی مگه قیمت یه سیم کارت چقده

چ میدونم از دهنم پرید ک زیاد دارم یهو گفت ی دونه بده من 

حالا میبینه یا ن 

2728

اگر با اون شماره یه نرم افزار نصب کرده باشی و پاک کرده باشی الان که با همون شماره اونو نصب کنه همه چیزایی که تو اون انجام دادی براش بالا میاد

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
اگر با اون شماره یه نرم افزار نصب کرده باشی و پاک کرده باشی الان که با همون شماره اونو نصب کنه همه چ ...

ن هیچی نصب نکردم 

2740

اگر اس ام اس داده بودی که نه

ولی مثلاً ایرانسل اینجوریه اگر پیامی بهت داده بودن یا تماس گرفته باشن زمانی که خطط خاموش بوده 

به محض فعال شدن مجدد سیم‌کارت اونارو می‌فرسته برات

ولی همراه اول نه

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
اگر اس ام اس داده بودی که نه ولی مثلاً ایرانسل اینجوریه اگر پیامی بهت داده بودن یا تماس گرفته باشن ...

ایرانسل بود سیمم 

همراه اول چجوریه

2706