2737
2734
عنوان

رژیم و لاغری شکم پهلو

176 بازدید | 16 پست

سلام

بچه ها من اندامم خیلی خوبه ولی یکم شکم پهلو آوردم خردادم عروسیمه

مشکل اینجاست که سرکار میرم از 8 تا 5 و تایم باشگاه ندارم چیکار کنم این لعنتی تا خرداد آب بشههههه:(((((((((

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیرینی جات حذف فست فود کامل حذف برنج و نان محدود لاغر میشی روزی نیم ساعتم یا بیشتر پیاده روی کن

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2728
منم از۹تا۶سرکارم بعدش باشگاه میرم باشگاه برو خیلی خوبه 

اخه چه جوری میری ؟ من یک مدت میرفتم واقعا انرژیم گرفته شده بود و چون تایم استراحت نداشتم  حالت افسردگی گرفته بودم...

رژیم بگیر خببدون ورزش

خب چه رژیمی بگیرم که صورتم آب نشه و فقط شکم پهلوم آب بشه چون همجام خوبه ولی شکم آوردم یک کوچولو حدودا 6 کیلو با توجه به قدم اضافه وزن دارم

2738
شیرینی جات حذف فست فود کامل حذف برنج و نان محدود لاغر میشی روزی نیم ساعتم یا بیشتر پیاده روی کن

مرسی عزیزم صورتم رو آب نمیکنه؟

ورزشهای شکم از اینستا نگاه کن بزن حلقه هم خوبه ولی باید هر روز انجام بدی  ۵ به بعد برو باشگاه ...

مرسی عزیزم

تو خونه دراز نشست برو

دوچرخه بزن اگه ثابت داری اگر تو حیاط می تونی یا کوچه دوچرخه سوار شو 

با ورزش فقط آب میشه رژیم همراه با ورزش

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
خب چه رژیمی بگیرم که صورتم آب نشه و فقط شکم پهلوم آب بشه چون همجام خوبه ولی شکم آوردم یک کوچولو حدود ...

نگاه دانه چیا صبح ناشتا یه لیوان بخور واسه اب کردن شکم عالیه  و ظهر پودر سنجد صورتت اب نمیشه شکر قند شیرینی ماکارانی اب هویچ نخور دگ هر چی دوست داری بخور   ولی اگه ۷ قاشق برنج میخوری بکن ۴ تا قاشق نان هم بیشتر یه کف دست نخور

من به این شکل توی دوهفته ۴ کیلو کم کردم

نگاه دانه چیا صبح ناشتا یه لیوان بخور واسه اب کردن شکم عالیه  و ظهر پودر سنجد صورتت اب نمیشه شک ...

مرسی عزیزدلم پودر سنجد رو از کجا باید بگیرم؟

مرسی عزیزم صورتم رو آب نمیکنه؟

نه زیاد ،برای منک صورتم آب نشد 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2706