2737
2739
عنوان

سریال ترکی خیلی قشنگگگگ

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 30 پست
چون تو واقعیت نسلیهان ریه هاش عفونت کرد و نتونست ادامه بده کارگردان گفت قراربود بهم برسن ولی طبق خو ...

خب صبر می کردن نسلیهان خوب شه یا اصلا پاینش می دادن  می گفتن نسلیهان مرده اصلا

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب صبر می کردن نسلیهان خوب شه یا اصلا پاینش می دادن  می گفتن نسلیهان مرده اصلا

سریال خیلی طرفدار داشت بخاطر همون ادامه دادن 

در کل سریال ترکی رو باید کش بدن

ولی من دوسش دارم الان برا بار دوم شروع کردم دارم میبینم

واقعا نویسندهش خیلی چرت بود فکر نمی کردم سریال به این قشنگی رو اینجوریتموم کنه

واقعاداستان قشنگی داشت!همیشه ته دلم یه پایان خوب برای اون فیلم میمونه💔🐣من چقددلم میخواست گدیز به ناره برسه😂آخه اون بهش گفت حتی اگه بگی شب عروسیت آدم فضاییام دزدیدنت من باورمیکنم فک کنم عشق دقیقاهمچین چیزی باشه:)

💕مایار ندیده تب معشوق کشیدیم💕
2731
خوش به حالت دغدغت اول صبح دیدن سریال ترکیه 

می دونی واقعا خوش به حالم جدی میگم 

اما تا 4 5ماه این حال ادامه دااره بعدش بدبختیا شروع میشه

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
واقعاداستان قشنگی داشت!همیشه ته دلم یه پایان خوب برای اون فیلم میمونه💔🐣من چقددلم میخواست گدیز به ن ...

اره گدیز عاشق بود نه این سنجر شل و ول که دوباره عاشق شد حالا خوبه 10 سال تو عشق ناره بود

2740
😂😂😂بهتراز طلاوسکه نیست خدایی؟ آزمودم بخت دور اندیش را بعدازاین دیوانه سازم خویش را

ای جان از شعر  

کمیت مهم نیست کیفیت مهمه😂

قشنگترین سریال ترکی که می بینم غنچه های سرخ واقعا خیلی خوبه به سریالای دو هزاریشون می ارزه

قشنگترین سریال ترکی که می بینم غنچه های سرخ واقعا خیلی خوبه به سریالای دو هزاریشون می ارزه

یه موقع ببینمش پس🙃👌

درانتظارآفتابم بدی نبودبچه بودم دیدمش

💕مایار ندیده تب معشوق کشیدیم💕

تو بگو کارادنیز، چوکور، زیبا و جسور، محافظ، آتیه، تصادف، 

اینا دارم عاشقانه هستن از کمدی ها همه جا تو رو دوست داشتم

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...
تو بگو کارادنیز، چوکور، زیبا و جسور، محافظ، آتیه، تصادف،  اینا دارم عاشقانه هستن از کمدی ها ...

مرسیممنون سریالای غنچه های سرخ رو می بینی؟ معرکه است

مرسیممنون سریالای غنچه های سرخ رو می بینی؟ معرکه است

وقت کنم میبینم خیلی وقته نمیتونم درست سریال ببینم 

الان دیدم اوزگو هم بازی میکنه ممنون

اگه بازی نقش اول مردش اونجان دنیز رو دوست داری

عروس استانبول رو ببین 

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...
2706