2737
2734
عنوان

تولدت مبارک مرد بزرگ 🌸🌸

172 بازدید | 8 پست

پارسال همچین روزی در همین سایت با مرد بزرگی آشنا شدم که شد شفیع من پیش خدا ( شرایط سختی در بارداری داشتم و پزشکم به کلی قطع امید کرد از موندن بچم ) و من چه خوشبختم که با ایشون آشنا شدم ، شهید ابراهیم هادی 🌹

ممنونم از دوست عزیزی که در این سایت روز تولد شهید منو با ایشون آشنا کرد هر جا هست سلامت باشه 

برای روح بزرگش هر تعداد که میتونی صلوات بفرست ایشالا به حاجتت برسی 🙏

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

اللهم صل علی محمد و آل محمد

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
اللهم صل علی محمد و آل محمد اللهم صل علی محمد و آل محمد اللهم صل علی محمد و آل محمد

ده تا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ایشون واقعا روح بزرگی دارن 

و بسیاااار والا مقامن

من هم از شما ممنونم که امروز منو یاد این شهید انداختی

دلم واسه مزار یادبودش تنگ شد🥲حتما باید برم یه سر....

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀
2740
ایشون واقعا روح بزرگی دارن  و بسیاااار والا مقامن من هم از شما ممنونم که امروز منو یاد این شه ...

ممنونم دوست خوبم ، اگر امروز رفتی مزارشون سلام منو هم برسون 😢🌸🙏بگو هدی تا عمر داره لطفتون رو فراموش نمیکنه 🌹