2737
2739
عنوان

چقدر دلم یه دوست میخواد که باهاش دردودل کنم 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 57 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه ما مرده ایم که تنها باشی ؟ هر چی تو دلته بگو فقط یه جوری که شناخته نشی نترس بگو ببین چقد ...

زنده باشی عزیز دلم 

دلم از دنیا گرفته چقدر تنهام ، از خونه بیرون نمیرم که کسی نفهمه ای یو ای کردم 

من اون دوستتم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2742
دقیقامنم ازوقتی نامزدکردم پریودم نامنظم شده ازوقتی نامزدم گفت عروسی کردیم زودبچه میخام خیلی استرس دا ...

ایدالله شما زود باردار بشی عزیزم 

حتما یه دکتر خوب برو

دادههای خدا نعمت وندادهاش حکمته  هرشدی علتی داره وهرنشد بازم علت  تمام اینها پیغامی رو ب ...

تا وقتی بر روی مدار نا امیدی هستی روی همین مدار خواهی ماند ،

وقتی رفتی رو مدار امید ،توکل وتوسل اوضاع فرق خواهد کرد 

حکایت ایت الله بهاالدین رو که زوجی بابت فرزند دار نشدن به ایشان مراجعه کرده بودن رو درنت سرچ کنید 

ایام به کام یاعلی 

2738

عزیزم حکمت خدا هیچ وقت به ضرر ما نیست اگه نشد هم ناراحت نشو مطمعن باش که این جوری برات بهتر بوده 

الان دلت پره گربه کن خالی بشی اگه این سری هم نشد چیزی از دست نداده عزیزم باور کن که اگه قرار باش بچه باش بدون این چیزام میشه اگه خدا بخواد 

زنده باشی عزیز دلم  دلم از دنیا گرفته چقدر تنهام ، از خونه بیرون نمیرم که کسی نفهمه ای یو ای ک ...

بی خود خودتو به من نچسبون

من از خوشگلای ترسو بی اعتماد خوشم نمیاد

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706