2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین ببینین چه پیامی اومده برام 😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 62 پست
فک کنم واریز سود به دوتا حساب جداست یکی ۱۵۰۰یکیم ۳۷۰۰ بنظرتون اشتباه میکنم؟؟؟

وای یعنی نزدیک پنج میلیون رو کارتمه؟جدی میگی😐

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بعد چجوری یهو شده سه و هفتصد😐

اره دوتا موجودی نمیخونن باهم اولی ک ۵هزار تومن اومد ۱میلیون و ۵۰۰بود دومی ک ۳۴هزار اومد شد ۳میلیون ۷۰۰

ی پیام این وسط کمه

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
کمکهای مردمیه،😂😂😂

مگه زلزله اومده باز😂

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
2740
اره ولی من پونصد رو کارتم بود

برو یه شارژ بخر ببین جلو حسابت بسته نیست ؟

اگر جلو حسابت بسته نبود یعنی مال خودته دیگه حالا هرجور اومده باید از بانک بپرسی

اگر اشتباهی اومده باشه حسابت مسدود میشه تا پول برگشت بخوره

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
سه ملیون نیس سی وچار هزاره 

نه بابا فک نمیکنم

موجودی رو منظورمه ها 

کاری به اون ۳۴ تومن ندارم

نه اخه موجودی پیام بالا رو ببین بعد پایین

خب بردار از کارتت موجودی بگیر ببین چقد داری شاید پیام اشتباه شده واس منم چندبار اینجوری  شده تو پیام موجودی رو اشتباه و اضافه اورده ولی موجودی گرفتم درست شد

2706