2733
2734

ما مامانا قراره پیشنهاد بدیم توی گروه مامانای مدرسه دخترم که برای معلمشون چی کادو بگیریم

شما بهتون چی کادو بدن بیشتر خوشحال میشین؟

یکی را داده ای صد ناز و نعمت  یکی را نان جو آغشته در خون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اگ معلم بودم پول ب هر شکلی کارت هدیه سکه هرچ 🤣

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731

همسرم معلمه هیچی کادو نمیدن بهش فقط لوح تقدیر 

برای مدیر و ناطم دخترم چون سال آخر ایم مدرسه هست یه حافظ و قرآن با یه جلد زیبا گرفتم اگه دوست دارید عکسش رو بزارم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
همسرم معلمه هیچی کادو نمیدن بهش فقط لوح تقدیر  برای مدیر و ناطم دخترم چون سال آخر ایم مدرسه هس ...

بله عزیزم عکسشو بزار ممنون

من اونموقع ابتدایی بودم یادمه جمع میکردیم باهم ربع سکه می‌دادیم بهش

الان ربع سکه خیلی گرون شده

کلا ۱۵ تا مامانیم فکر نمی‌کنم قبول کنن نفری یک میلیون بزارن

همسرم معلمه هیچی کادو نمیدن بهش فقط لوح تقدیر  برای مدیر و ناطم دخترم چون سال آخر ایم مدرسه هس ...

ببخشید یه سوال همسرتون که معلمن میتونید بپرسید ازشون یه دبیر با ۲۰ سال سابقه چقدر حقوق میگیره؟

2706