2733
2734

شوهرم سه ماه پیش چهار تومن داد صفحه گوشیشو عوض کرد باز اونسری من عصبانی شدم گوشیشو انداختم چون یه چیزیو داشت پنهان میکرد تو گوشیش مطمعنم یه چیز خیلی مهم بود از حرکاتش فهمیدم باز انداختم زمین صفحش سوخت الان با اینکه میدونم داره دروغ میگه ولی دوروزه از ناراحتی و عذاب وجدان حالت تهوع گرفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا ضرر مالی میزنی فایده ای هم که نداشت کارت حق داری الان ناراحت باشی عوض اینکارا گوششو بپیچون

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2731

مشکل عذاب وجدان نیست الان، مشکل خشم شماست که باید کنترل بشه وگرنه خدای نکرده کاردستت میده

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔

باید مطمعن میشدی اگر هر چیز شک آوری بود باید با چشم و گوشت میدیدی و میشنوی بعد دست به شکستن میبردی. کارت که درست نبوده اونم تو این اوضاع اقتصادی. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2740