2733
2739

دختره رفته شده زن یکی که کار نداره سربازه دانشگاه هم نرفته تنها آپشنی که داره پدر پولداره که واسش خونه و ماشین فراهم کرده خرجیشم میده دختره هم زرتی شب عروسی حامله شد هر دوتاشونم ۲۱ سالشونه هعی اینو با من مقایسه میکنه😐بنظرم دختره برای ازدواج با این پسره اصلا از عقلش استفاده نکرده آدم شوهرش در آمدش کم باشه ولی از خودش باشه یکسره قرار نباشه تو خونه تحملش کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اتفاقا تو این دوره زمونه باید مثل همین دختره عمل کرد وگرنه کلاهت پس معرکه س

البته اونم شانس داشته که شوهر پولدار اومده براش

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
اتفاقا تو این دوره زمونه باید مثل همین دختره عمل کرد وگرنه کلاهت پس معرکه س البته اونم شانس داشته ک ...

آخه خیلی چیزای مهم تر از پول هست مثل جنم و عرضه 

2740
آخه خیلی چیزای مهم تر از پول هست مثل جنم و عرضه 

اونم داشته که الان با ۲۱ سال سن الان بچه هم داره

ببین بذار یه چیزی بهت بگم تلخه ولی واقعیته

الان هیچ پسر ۲۱ که سهله حتی ۳۱ ساله هاش هم تنهایی نه خونه دارن نه زن و زندگی

این دوره حمایت خانواده ها خیلی مهمه...

اونم الان به قول خودت سربازه ؛ بعد میاد میره سر کار و یه زندگی نرمال و خوب داره..... 

برای شروع هرررر کاری پول لازمه؛ بازم که باباش براش شغل فراهم کنه خیلی هم خوبه اونم میچسبه به کارش

ولی چقدددرررر جوون دیدم که هم جنم داشتن هم عرضه ولی پول و حمایت نداشتن و زندگیشون اونی که میخواستن نشده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
توجه نکردی گف پدرشوهرش پولداره ن شوهر

اتفاقا خوب توجه کردم و اینو گفتم

ثروت پدرش بالاخره ما اینه!

کدوم پسر ۲۱ ساله ای با کار کردن خودش میتونه خونه و ماشین داشته باشه و زن و عروسی بگیره؟

این دوره حمایت خانواده خیلی مهمه؛ اونام یه چیزی تو بچشون میبینن که زنش دادن؛ الانم سربازه میاد میره سرکار ؛ تو سن کم همه چیو داره

ریخته هزاران جووون بی پولی که بالای سی سالن و صبح تا شب دارن جون میکنن و آرزوهاشون برباد رفته

با همین بی پولی هم زن بگیرن صبح تا شب سر پول دعوا دارن ؛ باید جون بکنن خرج یه زن و بچه و اجاره و فلانو دربیارن هیچی هم از عمرشون نمیفهمن

اتفاقا اون دختر الان خوشبخته با این ازدواجش

1
5
10
15
20
25
30
35
40