2737
2739

دیروز تو اکسپلورر میدیدم ک همش عکس خانومای با اندام آنچنانی میاره ...معلومه ک هی میبینه 

احساس میکنم هیز تشریع داره نمیخوام اصلا نزدیکم بیاد دیگه 

از دیروز اونم متوجه رفتارم شده و میگه چرا عوض شدی چیشده ولی نمیخوام چیزی بگم فقط حالم خرابه🙂

امان از دست این مردا

نمیدونم چرا اینقد کنترل نگاه براشون سخته دلقکا

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم تو اکسپلور  بابام فقط زنای ک *ون گنده میاره

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
2740
😂😂😂😂

بخدا نمیتونم دو دیقه برم روش. 

اصن حالم بهم میخوره

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

چراباید برید گوشی یکی رو وا کاوی کنید وبعد کاسه چه کنم چه کنم دستت بگیری.‌‌‌‌‌‌‌‌‌....آروم باش....‌الان بااین سطح دسترسی به این قبیل موارد همه میبینن و قرار نیست به همسر خودشون سرد بشند و....یا بگی هیزن.....صرفا ممکنه چیزی شنیده باشه و کنجکاو شده باشه اهمیت نده و نقطه ضعف دستش نده‌‌‌‌

در دوچال گونه ات دنیای من جا می شود ،عاشق دنیای خویشم لحظه خندیدنت 😍
2706