2737
2739
عنوان

ناهار....بیاین با هم یه کاریش کنیم امروزم🤕😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 65 پست
شماها از خجستگانید

من باردارم بخدا آرزو دارم بخابم

شب که میخابم ساعت ۴ بیدار میشم خابم نمیبره دیوونه شدم از بیخابی

حالم ی ۲۰ روز خوب بود ۳ روزه دوباره شدم همون 

الان خوبه غذا درس میکنم آخ یادش...بچه هام رو فقط نودل یا وسایل صبحانه تخم م غ اینا میدادم روزای بد...

سبزی توی پلوش هست دیگه کوکونکنننن، باماهی کن،،گفته باشم من باکوکو نمیخورم😎

پلو را من با شوید کم درست میکنم و اتفاقا شوهرم عاشقه شویدپلو با کوکو سبزیه😂 

اگه خواستم ماهی بپزم سبزی پلو با ماهی میپزم ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باردارم بخدا آرزو دارم بخابم شب که میخابم ساعت ۴ بیدار میشم خابم نمیبره دیوونه شدم از بیخابی حا ...

عزیزم، بسلامتی فارغ بشی انشالله

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2728
پلو را من با شوید کم درست میکنم و اتفاقا شوهرم عاشقه شویدپلو با کوکو سبزیه😂  اگه خواستم ماهی ...

نخیرررر اصلاً من نمیخورم، شامی کن برامن، دستت درد نکنه 😚❤️

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️
2740

من گوشت و مرغ حالمو بد میکنه بوش

کوکوسبزی و برنج و بادمجون  هم معدم قبول نمیکنه اصلا

نمیدونم این چجور بارداریه🥲🥲🥹فقط سیب زمینی رو اکیم اونم نداریم امروز 

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم نوش جون🥰 من خونه مادرم بودم از آبگوشت بدم میومد ازدواج ک کردم خوشم اومد ک باز شوهرم و دخترم ...

مرسی 🌹 عیب ندارد واسه خودت آبگوشت درست کن برای اونا غذای دیگه

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 من تونستم 💃💃💃وزن هدف:۶۰کیلو . من میتونم😍
چراااا 

ابروهام ریختن نا منظم شدن اصلا یه وضعی میخوام روغن کرچک بزنم بهشون دیوونم کردن فقط بیرون میرم منظم میکنم 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2706