2733
2734

سلام دختراا، بچها من نمیدونم پوستم چربه یا خشکه بعد وقتی یه کرم پودر میزنم میرم بیرون بعد از چند دقیقه کرم رو پوستم تیکه تیکه میشه اگه صبح برم بیرون افتاب اینا باشه رسیدم خونه صورتم قرمز قرمز میشه مثل لبو بعدش خارش میگیره عذابم میده 

شنیدم که ضد افتاب با رنگ باعث لک میشه درسته؟؟

لطفا یه مارک خوب برای ضد افتاب و کرم پودر معرفی کنید 

پوستت خشکه

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

منم میخوااام

پارسال مدیلن رنگی گرفتم اصلا خوب نبود، بیرون رفتنی میریخت و بدشکل میشد، مای بی رنگ گرفتم بعدش ولی اونم زیاد کیفیتی نداشت 

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2738

عزیزم ضد آفتاب بی رنگ و بارنگ هیچ فرقی ندارن 

بی رنگم یه رنگی زدن که شده سفید دیگه 

اگه قیمت برات مهم میست ضد آفتاب ایزیدن بخر

کرم پودر اینفالوبل تو رده قیمتی خودش خوبه واگرنه خیلی خیلی خوب باشه میشه نارس که قیمتشم خیلی بالاست

منم میخوااام پارسال مدیلن رنگی گرفتم اصلا خوب نبود، بیرون رفتنی میریخت و بدشکل میشد، مای بی رنگ گرف ...

وای مای که خیلی مضخرفه بو هم داره 

آدم اذیت میشه منکه به آفتاب حساسیت دارم میترسم تو روز برم بیرو

2706