2733
2734

خواهرای گلم

یچیزی رو خواهرانه میخوام بگم بخدا

لطفا لطفا خواهشا خواهشا

بیایید تاپیک منفی نزنیم.. بیایید به هم انرژی منفی ندیم

تاپیکامون رنگ و بوی ناراحتی و غم و غصه نداشته باشن

می دونیم که این روزا حال همه یجور خرابه

یجور همه ناراحتن ، غم دارن 

بیایید انرژی مثبت بفرستیم برای همدیگر 

الان من امروز صبح یه تاپیک خوندم راجب خودکشی و رفتم کامللا محترمانه تذکر دادم که چرا همچین تاپیکی میزارید ؟ ده نفر پریدن سر من که به تو چه و ....

عزیزای من ، اگه من چیزی میگم بخاطر خودمونه، هم شما هم من ، اگه انرژی منفی داشته باشیم، این انرژی سرایت میکنه....نمیدونید صبح زیر اون پست چخبرررر بود، همه یاد درد و غم هاشون و تازه یه چند نفرم فکر خودکشی به سرشون زد 😏😔😔اخه چرا باید آدم همچین تاپیکی بزاره که بقیه رو به یاد خودکشی بندازه ؟ 

بخدا مدیون میشیمااا... از من گفتن 🙃❤️

بین همه ناراحتی ها، اینم بگم که 

ادمی اگه صد دلیل برای جا زدن و کم اوردن داشته باشه، 

در عوض هزااااار دلیل برای موندن و جنگیدن داره😍

کافیه داشته هاتو نگاه کنی ، ببینی خدا کجاها هواتو داشته و حواست نبوده🙃❤️

اصلا موافق این نیستم که به کسی بگیم تاپیک منفی نذاریم فقط به خاطر دیگران. شاید اون شخص واقعااا قصد خودکشی داره. شاید اگه کسی جوابشو نده و باهاش دردل نکنه واقعا خودکشی کنه و یه عمر یه خانواده رو داغ دار کنه. اصلا یعنی چی که وقتی یه نفر حس منفی داره بخاد تاپیک مثبت بذاره؟ مردم اینجا اکثرا میان برای دردل کسی نهاد بخونه راحت از اون تاپیک رد میشه مثل خودم. ولی خب میتونیم بگیم مردم برای هم دیگه کامنتای منفی نذارن چدن این واقعا تاثیر بدی داره بعضیا فقط در حال تخریب دیگرانن یا راجع به چیزایی که کسی ازشون نپرسیده نظر میدن مثل خود شما که رفتی به شخصی که تو دریای افسردگی داره غم میشه کامنت گذاشتی این چیزارو ننویس پس این خود شمایی که بادی کارتو متوقف کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا موافق این نیستم که به کسی بگیم تاپیک منفی نذاریم فقط به خاطر دیگران. شاید اون شخص واقعااا قصد خ ...

وقتی پست منفی گذاشته نشه کامنت منفی هم گذاشته نمیشه... کسی که حس منفی و غم باد داره اصلا حال نداره گوشی دستش بگیره چه برسه به اینکه بیاد و بخواد تاپیک بزاره! پس اون تاپیک منفی رو هم نزاره بهتره چون حس منفی ازتعاشش به من و شما هم میرسه ! 

2728
اصلا موافق این نیستم که به کسی بگیم تاپیک منفی نذاریم فقط به خاطر دیگران. شاید اون شخص واقعااا قصد خ ...

اونی که میاد راجب خودکشی و ... مینویسه ، در واقع دنبال خودکشی نیست ‌. دنبال جلب توجهه.. بنده هر تاپیکی با این موضوعات ببینم گزارش میدم. چون حال و روز هموطنانم شاید برای برخی ( مثل شما) مهم نباشه ، ولی برای من مهمه یک نفر که به هر دلیلی تو باتلاقه ، دیگران رو هم با خودش به باتلاق نکشونه و بره تو خلوت خودش مشکلاتش رو حل کنه ! ما مسئول حال همدیگه ایم، پس وظیفه مونه حس خوب رو به هم منتقل کنیم نه حس بد و منفی! 

اونی ام که حالش خوب نیست حس ووحال منفی داره، بیاد یه چندتاچیز مثبت بنویسه و به دیگران حس خوب میده، می بینید که چه قدر حالش خوب میشه، آره جون دل، بنی آدم اعضای یکدیگرند! حال هر کسی رو خوب کنی ، حالش خوب میشه و حال خوبش و انرژیش به خودت و زندگیت برمیگرده... حال هر کسی رو هم بد کنی و انرژی منفی بدی بازم اون انرژی به خودت برمیگرده! اینا حرفای من نیست، علم روانشناسی اینو میگه ... مطالعه کنید متوجه میشید