2737
2739

شغل من و شوهرم توی یک شهر نیست و محل زندگیمون ۱ ساعت با محل کار من فاصله داره و من امروز برم ظهر سرکار نمیبینمش احتمالا تا پنج شنبه امروزم بی بی چک زدم متوجه شدم مامان شدم و نی نی داریم چه جوری سوپرایزش کنم الانم خوابه قلبم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بذار پنجشنبه بیاد یه نوشته با این مضمون بنویس

سلام بابایی دیگه با روزای دونفره ای که با مامانی داشتید خداحافظی کن چون به زودی میشیم سه نفر❤️

بزن یه جایی که ببینه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2740

چه جالب 😍 خوب الان خوابه چطوری سوپرایزش کنم وقتی بیدار شد؟ بعد یه سوال دیگه بی بی چک حتما درسته؟ تا زدم بعد چند ثانیه دو خط پر رنگ شد و عکسشو گذاشتم همه گفتن اره خیلی مبارکه

همین امروز بگو میدونم ذوقش و داری تا اون موقعه نمیتونی صبر کنی😂😂😂😂😂

مبارکه مامان شدنت 😍🫀

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔
اخه دبیره و امروز خونست و منم ظهر میرم شهر دیگه محل کارم یا باید امروز با بی بی چک سوپرایز بشه یا با ...

بابا برو بیدارش کن بهش خبر بده بذار ذوق کنه 

چرا تا ۵ شنبه از این خوشحالی محرومش کنی؟

2706