2737
2734
عنوان

مشکلات عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 855 بازدید | 58 پست

بعنوان یه تجربع میگم جداشی بهترع چون کسیکه اول کاربهانه میاره پس قطعاشریک خوبی برات نمیشه میتونی ازخانوادت بگذری بخاطراون ولی اون چی؟حاضره بخاطرتوازخونوادش بگذره هرگزاینکارونمیکنه پس خونوادتوفدای همچین شخصی نکن گلم

تاپیک قبلتو خوندم  اگه تصمیم بگیری با این روانی بری زیر یک سقف اونم  بدون حمایت خانواده و ...

تازه الان حمایت خانواده رو دارم این رفتارارو میکنه

اگه حمایت اونا نباشه دیگه وای به حالمه

خیلی تلاش کردم درستش کنم نشد که نشد اصلا قبول نمیکنه اشتباه کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم چندین سال منتظر معجزه بودم

درسته شرایطمون فرق دارع و مشکلمون یکی نیست ولی امید واهی نده به خودت 

امید واهی منو نابود و داغون کرد

وقتی نمیشه بزارش برو زمان ارومت میکنه هرچند که نمیشه همه چیزو فراموش کرد🤍

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
تازه الان حمایت خانواده رو دارم این رفتارارو میکنه اگه حمایت اونا نباشه دیگه وای به حالمه خیلی تلا ...

خوب حالا تا کی میخوای بشینی گل پلاستیکی رو اب بدی به امید جوونه زدن؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731
بعنوان یه تجربع میگم جداشی بهترع چون کسیکه اول کاربهانه میاره پس قطعاشریک خوبی برات نمیشه میتونی ازخ ...

به هیچ عنوان از خانوادش نمیگذره بخاطر من 

یه دلیل مشکلاتمونم همینه همیشه خودشو خانوادشو حق به جانب میبینه

منم چندین سال منتظر معجزه بودم درسته شرایطمون فرق دارع و مشکلمون یکی نیست ولی امید واهی نده به خودت ...

اخه چجوری همه روزای خوبو فراموش کنم خیلی سخته خیلی

خوب حالا تا کی میخوای بشینی گل پلاستیکی رو اب بدی به امید جوونه زدن؟

منتظر معجزه بودم ولی حالا که میبینم نمیشه منم باید مثل اون پشت کنم به این زندگی و اون

دیگه واقعا این همه توهین و تهدید و حرفهای زشت توی عقد جای فکر کردن نداره!الان جدا شی بهتره تا اینکه فردا افسرده تر و بی پناه تر به بچه گیر کنی تو زندگی

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
2740
منتظر معجزه بودم ولی حالا که میبینم نمیشه منم باید مثل اون پشت کنم به این زندگی و اون

معجزه ای درکار نیست

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
به هیچ عنوان از خانوادش نمیگذره بخاطر من  یه دلیل مشکلاتمونم همینه همیشه خودشو خانوادشو حق به ...

پس هیچوقت قیدخونوادتونزن بخاطراون چون هیچکسی لایق ترازپدرومادرت نیست فرداکه بچه دارمیشی دیگه واقعاکاری ازت برنمیادبخاطربچهات بایدبسوزی وبسازی پس الان فکراتوبکن

طلاق سخته ولی تو تازه نامزدی به این فکر کن که عشق و عاشقی بعد از عروسی تموم میشه دلتنگ خانوادت میشی صبح تا شب خونه تنها مثل خوره میوفته تو تنت بعد مطمین باش واسه عروسی هم میخاد بگه هیچ کس نیادو زهرمارت کنه عروسیو خلاصه که کلا شاید ۱سال باهاش خوش باشی بعدش دلت لک میزنه واسه واسخ دور همی فامیلی

خانواده اتو انتخاب کن بگو اگه منو میخوای باید با خانوادمم کنار بیای کوتاه نیا الان تو عقد اینطوریه بهش باج بدی پس فردا رفتین زیر ی سقف با دوتا بچه هی تهدید به طلاقت کنه بهتره؟ بگه پشتوانه ای هم نداره 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 

دوستش نداری فقط بهش وابسته شدی

ببین الان کله ات داغه و فکر میکنی میتونی با این حرفا و کارهاش کنار بیای

بعدها که خودمونی تر بشید پرروتر میشه، اینهمه به خودت و خانواده ات بی احترامی کرده دیگه منتظر چی هستی؟

والا ما که با سلام و صلوات رفتیم هر روز بحث داریم چه برسه به شما که زیر یک سقف نرفتید حرمت ها شکسته شده

تا دیر نشده خودتو نجات بده

اتفاقی نیفتاده که از آینده ات میترسی 

آینده ات دست خودته اما انگار میخوای بسپریش دست اون مرد بی چشم و رو

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
اره واقعا قبول دارم خیلی خرم که با تمام فحش و توهیناش بازم موندم پای زندگیم همه میگن این ادم زندگی ...

هیچ معجزه ای قرار نیست اتفاق بیفته 

هیچ مردی هم بعد ازدواج اخلاقش خوب نمیشه 

همینه که هست و نمیتونی با امید تغییر ادامه بدی پس از الان خوب فکراتو بکن الان جدا بشی خیلی بهتر از اینکه چند سال دیگه با یه بچه جدا بشی 

و اینکه جمله اشتباهیه که گفتی موندم پای زندگیم 

زندگیت عزت نفس خودت و موفیقت خودت و خانوادت باشه

ازدواج همه اینده تو نیست که با خفت و خواری بخوای پاش بمونی

🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙سفر باید...کمی آزاد و بی‌پروا، کمی ساکت، کمی تنها‌...میان کوه، جنگل، دشت یا صحرا. از اینجا دورتر، آسوده‌تر، آرام‌تر شاید، سفر باید‌...🌙🌙🌙�🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙تو دلیل 💚 ریشه‌می تو خاک این کویر........!🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙یه فکت روانشناسی هست که میگه :« خنده های کسی که دوسش داری برات مسریه، یعنی وقتی اون میخنده تو هم از خنده ی اون میخندی» و این قشنگ ترین چیز در مورد خندیدن با کسایی که دوسشون داریمه..! 🫀
2706