2733
2734
عنوان

مشکلات عقد

855 بازدید | 58 پست

نامزدم گفته یا من یا خانوادت 

نمیدونم چیکار کنم همه میگن طلاق بگیر بخاطر مشکلاتی که تو تاپیکام گفتم دیروزم نامزدم زنگ زد گفت من یه طرفم خانوادت یه طرف باید یکیو انتخاب کنی 

هم دوسش دارم هم واقعا یک ماه هر چی از دهنش دراومده به خودمو خانوادم گفته نمیدونم چیکار کنم

بنظرم قطعا خانوادت و انتخاب کن 

با همچین ادمی مه تاهز ماه اول عقد بخواد اینطوری صحبت کنه نمونی خیلی بهتره 

خون به جیگر میشی باهاش

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم قطعا خانوادت و انتخاب کن  با همچین ادمی مه تاهز ماه اول عقد بخواد اینطوری صحبت کنه نمونی ...

ده ماهه عقدیم همش بهونه میاره که خانوادت به من بی احترامی میکنن

الانم یک ماهه خونمو کرده تو شیشه میگفت نمیخوامت دیروز گفت من عصبانی بودم میخوام زندگی کنم ولی باید قطع رابطه کنم با خانواده و فامیلات

2731

هیچ کس مثل پدر ومادر برای آدم نمیشه ،شوهرت حتی اگر 

بهتر ین مرددنیا هم باشه ،بازم نمیتونه جای پدر ومادر و برات بکیره،وقتی به خانوادت توهین می‌کنه در واقع داره به تو توهین میکنه،بهش بگو منو خانوادم ازهم سوا نیستیم اگر منو میخوای باید خانوادمم بخوای وگرنه همون طلاق

نمیدونم چی بگم وقتی هنوز وهرد زندگی نشدین میخواد تورو از خانواده ت جدا کنه به نظرت !!خودت بیشتر فکر ...

خودشون با هیچکس رفت امد ندارن میخواد منم اونجوری باشم انگار😔

ده ماهه عقدیم همش بهونه میاره که خانوادت به من بی احترامی میکنن الانم یک ماهه خونمو کرده تو شیشه می ...

عزیزم ببخشید اینو میگم ولی مگه خری؟ 

یه لحظه هم ادمی که بهت میگه چک مهریتو میکشم نباید تحمل کنی 

شاید عزت نفست پایینه

شاید که یعنی قطعا پایینه که هنوز جدا نشدی 

با مشاور صحبت کن و خیلی رک بهش بگو قطعا خانوادمو انتخاب میکنم 

دیده ضعیفی داره اذیتت میکنه

2740
ده ماهه عقدیم همش بهونه میاره که خانوادت به من بی احترامی میکنن الانم یک ماهه خونمو کرده تو شیشه می ...

خب دیگه وقتی ایجور اذیتت میکنه بنظرت ارزش داره همچین آدمیمو به خونوادت ترجیح بدی؟

فاقد ادب
عزیزم ببخشید اینو میگم ولی مگه خری؟  یه لحظه هم ادمی که بهت میگه چک مهریتو میکشم نباید تحمل کن ...

اره واقعا قبول دارم خیلی خرم که با تمام فحش و توهیناش بازم موندم پای زندگیم

همه میگن این ادم زندگی نیست ولی انگار من دنبال معجزم

چه پر توقع 😐 چطوری میخای به همچین آدمی اعتماد کنی و به درخواست‌های نامعقول بعدیش تن بدی ؟ بعد از اونور گیرم به خانواده پشت کردی و به نامزدت چسبیدی اون چطوری میخاد به شما که راحت به آدمهایی که یک عمر پیششون رشد کردی و بزرگ شدی و بخاطر یک نفر کنار گذاشتی اعتماد کنه !؟ 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 

به خدا زندگی سخت تر از این میشه برات منم تو عقد مشکلات زیادی داشتم گفتم درست میشه ولی بعد عروسی بدترم شد همش میگفت می برمت جایی که رنگ خونوادتم نبینی تا چند سال خون دل خوردم ولی حالا یه مدتی شده خیلی خوب شده چون دیگه منم باهاش مقابله به مثل کردم و مقابلش کوتاه نیومدم

خب دیگه وقتی ایجور اذیتت میکنه بنظرت ارزش داره همچین آدمیمو به خونوادت ترجیح بدی؟

حتی نمیتونم بهش اعتماد کنم که دوروز دیگه باز ولم نکنه بره

ولی طلاق برام سخته از ایندم میترسم هم اینکه متاسفانه هنوز دوسش دارم

اره واقعا قبول دارم خیلی خرم که با تمام فحش و توهیناش بازم موندم پای زندگیم همه میگن این ادم زندگی ...

دنبال معجزه نباش 

حتما با روانشناس صحبت کن عزیزم 

خیلی اسیب پذیری 

2706