2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنداییای من که بد نیستن هیچکدوم 

تازه هروقت مثلا منو میبینن کلی تعریف میکنن حتی رو در رو میگن ما خیلی دوست داریم و داییات همیشه ازت تعریف میکنن و این چیزا 

پشت سر نمیدونم چجوری ان ولی روبرو خیلی خوبن

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
2728

همه زن دایی ها بد نیستن!!!

تو همه آدمها بد و خوب هست!!!

من دوتازن دایی داشتم یکیش فوق العاده مهربون ،نازنین و بامحبت،خدارحمتش کنه چند سال پیش برحمت خدا رفت،نور بقبرش بیاره 🤲🤲❤️❤️ 

یه زندایی دیگم هم کلا رو سایلنته، نه آزاری بما داره نه محبت خاصی،اونم خداخیرش بده❤️

2740

من خودم زندایی هستن و با بچهای جاریم مشکلی ندارم هموشونم عزیزن.. واقعا با ادب و مهربونن.. خودمم زن دایی دارن ارتباطم محدود شاید عید تا عید ببینمشون براشون بد نمیخوام اونام ادمای خوبین.. بنظرم تمام خوبی ها و بدی ها به خود ادم بستگی داره اینکه خودت جطور باشی تا دیگران باهات چطور رفتار کنن.. بی عدالتی در رفتارم ممکنه باشه. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
منم از زنداییم خوششم‌نمیاد 

والدینم وضع مالی خوبی دارن اصلا نیازمند کسی نیستن فقط بدم اومد زنداییم رفته بود به پدر بزرگم گفته بود همه چی رو به نام ما بزن دخترات شوهر کردن رفتن حقی ندارن 

بخاطر رابطه عروس و خواهر شوهری که بین مادر و زن دایی هست

مثلا چرا عمه ها بدن

بازم بخاطر همون رابطه

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

من یه خواهر شوهر دارم که ریده به زندگیم

اما دخترش خیلی خیلی باشعور وفهمیدس

همیشه براش آرزوی خوشبختی میکنم

اما از خدا میخوام مادرش تقاص بده

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
2706