2737
2734
عنوان

خانما فرزند دوم.فقط وام میدن ؟هیچ طرح دیگه ای نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه اصراری دارین ب نداشتن ثبت نام  باشه شما درست میگی  با ی سرچ متوجه میشن ثبت نام هست یا ...

چون خودم پیگیر ثبت نام هستم اصلا ثبت نام جدید نیست هر چی همماشین میدن مال قبلی هست که اس ام اس میره براشون، اگه هست بگو کدوم سامانه و هست ما هم ثبت نام کنیم

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  
2740
ایران خودرو من الان زدم زده بود تا ۳۱ فروردین مهلتش بوده یعنی دیروز

ببین عنوان مینویسه ولی میری میبینی نوشته برا مثلا بهار ۱۴۰۳ که اس اومده

ببین عنوان مینویسه ولی میری میبینی نوشته برا مثلا بهار ۱۴۰۳ که اس اومده

ننوشته بود اسمس فقط نوشته بود مادرانی ک فزندشون از سال ۱۴۰۰ ب بعد دنیااومدن

ثبت نام هر دیقه ک نیست هر دوماه یکبار اینجوریه

ننوشته بود اسمس فقط نوشته بود مادرانی ک فزندشون از سال ۱۴۰۰ ب بعد دنیااومدن ثبت نام هر دیقه ک نیست ...

شما خودت شرایط داری؟ ثبت نام کردی؟

من پارسال گرفتم برای هربچه 30میلیون میدن امسال نمیدونم بیشترشده یانه من دوتا بچه داشتم 60دادن

خدا بچه هاتونو حفظ کنه

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.