2737
2734
عنوان

چطور از دل مادر شوهرمم دربیارم

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 20 پست
مگ مهمونن ک تعارف کنی؟نمیدونم من بودم واسم اهمیتی نداشت ناراحتیش زنی ک انقدر بی جنبه باشه واسم مهم ن ...

اخه خودشون اینجورین همش تعارف میکنن سر سفره هزار بار خودش میگه بهم اینو بخور اون و بخور هرچی بخورن تعارف میکنن

کارِ شمااَم به ما میوفته طوری نیس!🙃❤️‍🩹
اخه خودشون اینجورین همش تعارف میکنن سر سفره هزار بار خودش میگه بهم اینو بخور اون و بخور هرچی بخورن ت ...

من بودم روانی میشدم از دستشون خداصبرت بده😂اصلا احساس راحتی نمیکنم با کسی ک اینجوریه

چندوقته ازدواج کردید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بودم روانی میشدم از دستشون خداصبرت بده😂اصلا احساس راحتی نمیکنم با کسی ک اینجوریه چندوقته ازدواج ...

دیگ عادت کردم😂خرداد میشه یک سال 

ولی ۶ ماهه اومدم خونشون عروسی بزرگ کرفتم

کارِ شمااَم به ما میوفته طوری نیس!🙃❤️‍🩹
دیگ عادت کردم😂خرداد میشه یک سال  ولی ۶ ماهه اومدم خونشون عروسی بزرگ کرفتم

انشاالله خوشبخت و عاقبت بخیر باشی❤

نیاز نیس کارخاصی کنی رفتی خونه بگو امروز از صبحه کلافم همین،دلیل نمیشه بخاطر ناراحتیاتم بخوای از کسی معذرت خواهی کنی

2731

نمیدونم من جات نیستم ولی برای همه ادما پیش میاد حالشون خوب نباشه و حوصله کسی رو نداشته باشن

این بار بخوای معذرت خواهی کنی ، دفعه اخرت نمیشه

یعنی اولن باید همیشه جلوشون شاد و خوب باشی که قطعا نمیشه و اگرم شاد نباشی باید جواب پس بدی و توقع معذرت خواهی دارن

برگشتی تو عادی باش مثل همیشه

اونم تا هر زمان که خواست بزار تو قیافه باشه ، خودش کم کم اخمش باز میشه

البته این نظر و تجربه من بود

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون