2737
2734
عنوان

چطور از دل مادر شوهرمم دربیارم

311 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها من و شوهرم با مادرشوهر و پدر شوهرم یجا زندگی میکنیم اونا خیلی با احترامن خداروشکر و اذیت نمیکنن 

امروز صبح سر صبحانه زیاد صحبت نکردم و وقتی رفتم اتاق شوهرم گفت مامان میگه چرا اخم کردی چیشده مگ؟

منم خودم متوجه اخمم نشده بودم ولی میدونستم حالم گرفتس چون نزدیک پریودمه گفتم هیچی والا 

الان ک فکر میکنم مثل همیشه نبودم و حتی صبحونه خوردنی تعارف نکردم 

اعصابم خورده الان دانشگاهم نمیدونم چجوری از دلش در بیارم اخه زن خوبیه 

موقع رفتن گفتم مامان کاری نداری گفت نه 

در حالی ک همیشه تا دم در میومد حس میکنم ناراحتش کردم 

ب نظرتون چجوری از دلش در بیارم؟؟

کارِ شمااَم به ما میوفته طوری نیس!🙃❤️‍🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رفتی خونه بگو از صبح ی کم بی حوصله و پکرم  انگار هورمونام ب هم ریخته

خودش متوجه میشه رفتارت عمدی نبوده 

ممکنه اگه امضامو دیدی برای شفام ی حمد بخونی ... زنجیر را باور نکن .. 🌱 الخیر فی ما وقع .. 🌱
2738
از دل دراوردن نداره امروز نهار که نشستید بگو از صبحه حالم بده فلانه  از قصد نکردی ک معذرت خواه ...

اره ولی یجوره ک‌ اخم کنه دیگ با هیچکس حرف نمیزنه تیروئید هم داره فک کنم از اونه کلا خوبه ها ولی اخم کنه بد میکنه

کارِ شمااَم به ما میوفته طوری نیس!🙃❤️‍🩹

هیچی

ظهر تنها شدی بگو نزدیک پریودمه حالم خوب نیس امروز

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

بنظرم اینکه همیشه بخوای یک حالت باشی اشتباهه خوب بالاخره ادم همیشه نمیتونه یه جور رفتار کنه اگه الان ازش دلش دربیاری بقول خودت باید همیشه برای هر رفتارت توجیهه کنی که به این علت اینجوری بودم ابنجوریم برای بعدا اجازه دخالت دادی شما تااخر عمر که تو یه خونه نیستید شاید چند سال دیگه مستقل شدید اجازه میدی همیشه دخالت کنن  دخالت بد نه مثلا دلسوزی 

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا
2706