2733
2739
عنوان

موافق تعیین جنسیت قبل بارداری هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 30 پست

منم برای دومی رفتم تعیین جنسیت با آی یو آی. البته هنوز معلوم نیست که موفق بودم یا نه. ولی خوب تلاشمو کردم 

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ان شاالله ک نتیجه بگیری و ب سلامتی ب دنیا بیاریش 

مرسییی

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

شیادی و دروغه ماماها برای خودشون نون دونی درست کردن و اصلا علمی نیست اگه جنسیت مورد نظر بشه میگن کار ما بوده اگه نشه میگن خوب رعایت نکردی به هر حال یا بچه دختره یا پسر دیگه این وسط سودشو اینا میبرن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2740

عزیزم خواهر منم دوتا دختر داشت و چون پسر هم دوس داشتن رژیمشو زیر نظر ماما گرفت به همراه دارو و.. که همون روز مشخص تخمکش ازاد شه و واقعا هم پسر شد، بنظرم دوره های مجازی یکم ریسکیه حضوری انجام بده چون تایماش خیلی مهمه و دارو بگیر که همون روز ازاد بشه تخمک، خواهرم بعد امپول ازاد سازی فرداش سونو رفت و بعد اینکه ازاد شد اقدام کرد و گرفت البته دکتره گفته بود هفتاد درصد امکان داره، بازم خواست خدا هر چی باشه همون میشه

میشه بگی چکار کردی

رژیم که موز و خرما و خوراکیایی که طبع گرمی داشتن میخوردیم تو چاییمون هم زنجبیل و دارچین میریختیم.. ولی روز تخمک گذاری خیلی خیلی مهمه... من سر جفت دخترام با یه بار اقدام باردار شدم ولی سر پسرم دو سال طول کشید.. من سر دختر دومم هم رفتم دکتر چون قصدم دوتا بچه بود میگفتم چون اولی دختره دومی حتما پسر بشه... ولی تقدیر خدا چیز دیگه ای بود

سر دومی که رفتم دکتر یه برگه بهم داد که توش نوشته بود چه چیزایی بخورم چه چیزایی نخورم... بعدش گفت این رژیمو تا دو سه ماه رعایت کن بعد گفت برو داروخونه 5 تا دونه کیت تخمک گذاری بگیر (14 سال پیش کیتا دونه ای بود الان دیگه بسته ای هس) بعد گفت از روز دوازدهم پریودی کیت تخمک گذاری بزار هر وقت مثبت شد اقدام کن (دیگه واسه من توضیح نداد که این کیتا جوریه که اگه دو خطش پرررررنگ باشه مثبته اگه خط پایینیش کم رنگ باشه منفیه) خلاصه ما روز دوازدهم کیت گذاشتیم یه دونه خط افتاد فقط روز سیزدهم کیت گذاشتیم یدفعه دیدم دوتا خطه ولی پایینی کمرنگ بود با خوشحالی به دکترم زنگ زدم گفتم کیتم دوتا خط داره گفت خب همین امشب اقدام کن ما اقدام کردیم به دکترم گفت نیازا روزای دیگه هم اقدام کنم؟ گفت نه همون یه شب کافیه 😐و نتیجش شد دختر دومم... البته عشق منه و خیلی باهوش و دوست داشتنیه ولی تو بارداریم خیلی اذیت شدم چون انتظار نی نی پسر داشتم 

ولی واسه سومی دیگه دکتر نرفتم ولی از بس استرس داشتم تا دو سال طول کشبد بارداریم.. دوباره کیت تخمک گذاری گرفتم از روز دوازدهم گذاشتم تا روز 15 پرررررررنگ شد همون شب و فرداش اقدام کردم و پسر شد

عه چ جالب کتابشم نمیدونستم هست 

اره من 14، 15 سال پیش گوشیم ساده بود و اینترنت نداشتم از کتاب فروشی کتاب تعیین جنسیت گرفتم و تو اون کتاب نظرا مادرایی که تعیین جنسیت کرده بودن هم هست

رژیم که موز و خرما و خوراکیایی که طبع گرمی داشتن میخوردیم تو چاییمون هم زنجبیل و دارچین میریختیم.. و ...

خدا حفظش کنه منم یه دختر ناز دارم بنظرت با این روشها موفق مسشم پسر بیارم اسپرم شوهرمم ضعیفه باید دلرو بخوره

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.
خدا حفظش کنه منم یه دختر ناز دارم بنظرت با این روشها موفق مسشم پسر بیارم اسپرم شوهرمم ضعیفه باید دلر ...

ببین فقط میدونم اگه اسپرم ضعیف باشه تلاشا بی نتیجس... من بعد از دختر دومیم هر وقت دکتر زنان که میرفتم اونجا ازشون سوال میکردم میگفتم دوتا دختر دارم میشه سومی رو زیر نظر شما پسردار بشم؟ میگفت چون دوتا دختر داری ریسک نکن احتمالا اسپرم ضعیفه و اگه صد بارم حامله بشی دختر میشه... ولی شوهرم هر ماه آمپول گونادوتروپین میزد و قرص ویتامین ای و مغزیجات و.... دنبلان گوسفند.... خلاصه بستمش به گرمیجات و خوراکی‌های مقوی 

2706