2737
2734
عنوان

بارداری سخت تره یا بعد زایمان

112 بازدید | 15 پست

دهنم سرویس شده همش لکه بینی استرس تهوع ..

میگم همش فدای سرش...سالم باشه بمونه برام مهم نیست بعد زایمان میبینمش یادم میره...

برای شما کدوم دهن سرویس تر بودن؟

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بارداری اولم فقط ویار و تهوع بود .یعنی هم بارداری خوب بودم از لحاظ جسمی هم بعد زایمان....دومی ترکیدم همه جوره داغون شدم😆

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره

به نظر من بعد از زایمان سخت تره چون بارداری ۹ ماهه ولی بعداز زایمان تازه اول بچه داریت میشه بارداری اولم سختی نداشتم بارداری دومم خیلییییی اذیت شدم ولی بااین حال میگم بعداززایمان سختیاش بیشتره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2740

هر دو بهش فکر میکنم میترسم دیگه من سر اون دوتا بچه هام این طور نبودم ولی سومی وفرق میکرد  خدا نگهداره همین سه تا را برام انشاالله اونا که منتظرن تجربه اش کنند  

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

هردوتاش ولی همه اینا زود میگذره، من بارداری تکرر ادرار داشتم همش دستشویی بعد زایمانم بچم کولیک و رفلاکس کم داشت بخاطر زردی، خروسک، سرماخوردگی بچم چندروز بیمارستان بستری بود الانم 6ماهشه از دیشب چشماش چرک زیاد کرده قطره هم انداختم فایده نداشت چشماش ورم کرده 

هردوتاش ولی همه اینا زود میگذره، من بارداری تکرر ادرار داشتم همش دستشویی بعد زایمانم بچم کولیک و رفل ...

بنظرم آدم از روزی که میفهمه بارداره مادر میشه و شروع نگرانی‌ها 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

هر دوش سختی خودشو داره ولی بارداری استرست بیشتره چون نگران سلامتی بچتی اوایلش که تهوع و حال خراب آخراشم سنگین میشی نفس کشیدن هم سخت میشه نمیتونی راحت بخوابی بعد زایمان هم که بیخوابی شبانه داری البته انشاالله شما هم بارداریتون راحت میگذره هم بعدش بچه آرومی داشته باشین

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
بنظرم آدم از روزی که میفهمه بارداره مادر میشه و شروع نگرانی‌ها 

مادر تااخر عمرش همیشه نگران بچه هاش هست من بچه اول  بارداری راحتی داشتم زایمان عالی اصلا نفهمیدم چطور بزرگ شد الان 7 سالشه ولی این کوچیکی خدانگهش داره از وقتی بدنیا اومده همش سرماخورده 5ماه منتظر بودم زمستون تموم بشه دیگه مریض نشه 

هردوتاش ولی همه اینا زود میگذره، من بارداری تکرر ادرار داشتم همش دستشویی بعد زایمانم بچم کولیک و رفل ...

سرما خورده نگران نباش ببرش دکتر دخترم کوچیکه بود یکبار اینطوری شد دکتر بردم دارو داد خوب شد احتمالاً باد خورده به سرو کله اش

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
2706