2737
2739

امتحان دارم خواب موندم الانم دارم صبحونه میخورم 

آه از غمی که تازه شود با غمی دگر... 🖤     #کرمان_تسلیت                                                                                                           ای قدس به تو از جان سلام :)  مسلمانان دو قبله دارند کعبه برای عبادت قدس برای شهادت..)                                                 یک ثانیه خورشیدم و یک ثانیه ابرم تلفیق غم و شادی و دلتنگی و صبرم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوابم میاد کارم رو دوست ندارم استرس زیاد میکشم میخوام یه مدت کار کنم و دیگه نیام سرکار..

اوه دقیقا مثل منم همیشه تو کارم استرس دارم 

یه مدتم تو خانواده چندتا اتفاق افتاد استرسم خیلی بیشتر شده 

حالا من که زودتر از تو میرم سرکار تو باز یکم بیشتر میخوابی 

خدایا شکرت واسه همه داده هات که هرچی بوده به صلاحم بوده حتماً
2740
چه خواب پر آرامشی😁😍🥺 انقد دوست دارم بعد ها‌خدا بهم ی دختر بده بفرستمش مدرسه . بعد از شدت خستگی‌ ...

انشالله عزیزم

😅😅😅😅😅من خودم میگم بعد اینکه بچه ها رو میفرستم مدرسه اون خواب بهترین خوابه

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
چه‌بد😕😕😕نوش جان💚

اره ده تا الارم گذاشتم که ساعت ۴ بلند شم 

کل خانواده با الارم های من بیدار شدن الا خودم 🫤😂

بعدش دیگه ۷ بزور بلند شدم 🫠

آه از غمی که تازه شود با غمی دگر... 🖤     #کرمان_تسلیت                                                                                                           ای قدس به تو از جان سلام :)  مسلمانان دو قبله دارند کعبه برای عبادت قدس برای شهادت..)                                                 یک ثانیه خورشیدم و یک ثانیه ابرم تلفیق غم و شادی و دلتنگی و صبرم
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز