2737
2739
عنوان

تجربه من از سفر به خوزستان اهواز در 2 شب ماندن

| مشاهده متن کامل بحث + 748 بازدید | 53 پست
عزیزم حس میکنم دوستداشتنی یه رمان ترسناک بنویسی ولی شهر خوبی انتخاب نکردی واسه داستانت     ...

😂😂من کوردم ولی سالهاستساکن آبادانم تعجب کردم از حرفش😅.یه لحظه گفتم شاید رفتن بصره عراق

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=336042251]اهواز جای دیدنی نداره؟ کوچه هاش مخوفه؟ شما بهتره برگردی همونجایی که بودی،شب جمعه رف ...

من آبادانیم،اتفاقا ما آبادانیا با اهوازیا خیلی آبمون تو یه جوب نمیره،ولی اینی که اسی تعریف کرد اصلا جزئ محالات بود

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
اصلا قبول ندارم دزفول و اندیمشک ایذه و...بهشتن.آبادان و کیانپارس هم از لحاظ جاهای باکلاس و گشت گزار ...

عزیزم طبیعت رو نمیگم. به لحاظ مدرنیته شهری میگم. استارتر میگه مثل عراقه، میگم نه همش اینجوری نیست. مناطق ضعیف اهواز رو رفتن حتما... وگرنه اگه صحبت خوزستان باشه که یه استان چهار فصله و از لحاظ طبیعت قشنگ ترین و بکرترینه. 

2728
عزیزم طبیعت رو نمیگم. به لحاظ مدرنیته شهری میگم. استارتر میگه مثل عراقه، میگم نه همش اینجوری نیست. م ...

منم اهواز کیانپارس  و ابادان رو از لحاظ مدرنیته توضیح دادم مخصوصا ابادان و بازار امیری اصلا شبیه ایران نیست بیشتر شبیه کشورای حوزه خلیج فارسه پاساژ و ساختمونها

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...
کل خوزستان از لحاظ تفریحی ظعیفه ولی اهوازه و کیانپارسش. اونجا نرفتی، انگار اصلا اهواز نرفتی. 

عزیزم من اینو هم قبول ندارم اگه خوزستانی نیستی 

شما  اواخر پاییز و زمستون تشریف بیار قدمت رو چشم 

واقعا جاهای دیدنی زیاد داره

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید

اهواز و کلا شهرهای جنوبی از نظر جاده ای واقعا در حقشون اجحاف شده ولی ندیدم تا الان کسی رفته باشه اهواز و بهش خوش نگذشته باشه

شما احتمالا راهنمای خوبی نداشتی

به قول دوستان همون کیانپارس به تنهایی برای خوش گذشتن کافیه. هر چند به من همه جاش خوش گذشته ( یه زمانی بخاطر کارم زیاد می رفتم اهواز و مثلا یک هفته می موندم. الان هم میرم ولی خیلی کمتر)

البته در خصوص امنیت بخش هایی از اهواز متاسفانه آدم احساس نا امنی می کنه

2740

برای خرید رفتی نادری!!!

حتما جمعه هم رفتی نه🤣🤣🤣🤣بایدمیپرسیدی قبلش دورت بگردم 

پل طبیعت رفتی؟؟

رستوران توی اب رفتی؟؟

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

خیلی اغراق کردی ولی واقعیت اینه که اهواز جای تفریحی خاصی نداره اثار باستانی خاصی نداره هواشم گرمه جز استانهای محرومم هست ولی مردم شاد و پایه ایی داره مردم خونگرم ک مهمان نوازی داره و نهایتا میز بقیه استانها رو هم داره حساب میکنه پس زیاد به امکانات شهرت نناز پولش از همین شهر مخوفه  

عزیزم من اینو هم قبول ندارم اگه خوزستانی نیستی  شما  اواخر پاییز و زمستون تشریف بیار قدمت ...

قربونت. نه خوزستانیم ولی خوزستان زندگی نمیکنم. منظورم از لحاظ تفریحی چیزایی مثل استخرا و پارک های آبی خوب، شهربازی های بزرگ و مجهز و درکل چیزای اینجوری بود.نه طبیعت. 

2706