2733
2734

هواش گرمه الان که اول اردیبهشت

آسفالت کوچه هاش خرابه 

جای دیدنی خاصی نداره 

کوچه هاش یکم مخوفه مثل عراقه اما امنیتش خیلی بیشتره 

شباش باز خوبه و بازار فلافل بدک نیست ما فلافل ابوحیدر دوشب رفتیم خوردیم قیمتش خیلی مناسب بود 

آخر شب پنج شنبه رفتیم بازار نادری کلا بسته بود و خریدی هم نشد بکنیم!! 

ممنون 

انگار خیلی بد موقع رفتی 

و فقط یه جاهای خاصی رفتی همه جاش رو نگشتی

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اهواز جای دیدنی نداره؟

کوچه هاش مخوفه؟

شما بهتره برگردی همونجایی که بودی،شب جمعه رفته اهواز میگه همه جاش بسته بوده🤭

برو اینو به بایدن بگو از خنده غش میکنه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

اهواز عالیه عالی 

اصلا مخوف نیست

مثل عراق هم نیست حالا خرمشهر اره مثل عراقه تقریبا ولی اهواز نه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2738
انگار خیلی بد موقع رفتی  و فقط یه جاهای خاصی رفتی همه جاش رو نگشتی

اتفاقا با تعریفاش مشخصه هیچ جا نرفته

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
کل خوزستان از لحاظ تفریحی ظعیفه ولی اهوازه و کیانپارسش. اونجا نرفتی، انگار اصلا اهواز نرفتی. 

اصلا قبول ندارم دزفول و اندیمشک ایذه و...بهشتن.آبادان و کیانپارس هم از لحاظ جاهای باکلاس و گشت گزار عالیه.شهرستانهایدیگه رو نمیدونم

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...
اصلا قبول ندارم دزفول و اندیمشک ایذه و...بهشتن.آبادان و کیانپارس هم از لحاظ جاهای باکلاس و گشت گزار ...

پارسال به پیشنهاد برادر شوهرم رفتیم شیوند

بی نظیر بود

جزو به یاد موندنی ترین جاهایی بود که رفتم

خدا به دلی که دریاست🌊 کشتی میده🛳️
اتفاقا با تعریفاش مشخصه هیچ جا نرفته

منم منظورم همونه خوب بهرحال تو هر شهری یه سری مناطقی وجود داره که یخورده ضعیف تر هستند 

هرچند من اون مناطقش هم رفتم و هیچ مخوف نبود 

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2706