2737
2739
عنوان

دلم دیگ نمیخاد با شوهرم گرم بگیرم

1132 بازدید | 46 پست

دیشب خونه مامانش بودیم طبق روتین هرروزش باهم خوب بودیم بهش گفتم دلم تنگ شده خونه خودمون باشیم یکشنبه ام میخای بری همدان کار داری فرداشبو بریم خونه خودمون لطفا گفت باشه منم خوشحااال ذوق بامم خوب بود قربون صدقه میرفت یهو مامانش گفت بریم خونه مامانم ینی مادربزرگ شوهرم اینم پاشد گفتم من نمیام میمونم اینجا باباتم هست هی تشر رفت یواش پاشو گفتم تو پرسیدی میای گفتم نه حوصله ندارم یهو شروع کرد درست میکنم تو عوضی ادم نیستی پاشدم رفتم و قول داد که اره حتما فرداشب شام میایم قبلش پرسید میای گفت نه بد نه من قول داد بنظرشم هیچی نشد چنان بغضی گرفتم فقط خودمو نگه داشتم از دیشب اصلا نمیتونم دیگ باش حرف بزنم اومدیم هی میخاست شوخی کنه مهربون شده بود من حوصلم نکشید محلش نذاشتم موقع خابم بغلم کرد نتونستم بغلش کنم خودمو کشیدم کنار دستمو هی بوسیدو پرسید ناراحتی گفتم مگ باشم مهمه گفت اره چی شده گفتم هیچی اونوری شدم خابیدم صبم منو اورد خونه خودمون بره سرکار اصلا نتونستم باش حرف بزنم ما خیلی دعوا کردیم زدوخورد داشتیم ولی همیشه تشنه حرف زدن و بغل کردن بودم ولی از دیشب احساس میکنم قلبم خورد شده نمیتونم مثل قبل بشم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم احساس تون قابل درک هست 

اینکه کدوم یک از شما مقصر هستید رو هم نمیتونم نظر بدم چون نمیتونم  تشخیص بدم 

اما آقایون از خانومی که وابسته باشه و زود رنج دلزده میشن ، با توجه به اینکه گفتید خیلی بحث داشتید 

اینو میگم که سعی کنید یک زن مقتدر باشید 

یعنی در کنار اینک زن هستید و زنانه اما زود رنج و حساس و وابسته نباشید 

این خیلی آقایون رو دلزده میکنه

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

چرا وقتی خونه دارید اونجا می‌خوابید ؟  اره حق داری ماهم تا حدودی همینجوری هستیم تا حرف مامانش میشه یک جور دیگه میشه . باید همونجا به مامانش می‌گفت خیلی با احترام . اما طفلی ها میدونن تا بگن بعد ماماناهاش گله میکنن. برای ما هم مادرسوعرم اهل تشکر نیست ولی دیگه گله ش برای ما روشنه . ولی برای اون دوتا جاریم که هیچ‌کار نمیکنن برو ببین چقدر احترام میزارع . بعد من و همیشه پیش شوهرم با سیاست حرف میزنه که شده مادرشوهر مظلوم 

2740
چرا وقتی خونه دارید اونجا می‌خوابید ؟  اره حق داری ماهم تا حدودی همینجوری هستیم تا حرف مامانش م ...

نمیدونم بخدا میدونی چنددددبار دعوا کردم همیشه اونجا میخابیم نخامم قهر میکنه ولی باز میرع تازه میگه منم سرکارم تو بمون اونجا

الان منم همسرم گاهی یه تصمیم میگیره بعد که میفهمم بهش میگم چون بدون رضایت و مشورت بامن بوده اجازه نیست و من قبول نمیکنم.. بعد برای دفعه بعد از چند روز قبل راجبهش حرف میزنیم و بهم میگه بایدتو موقعیت بزاریدش.. گاهی بهم میگه منگه میتونی نیای و.. ولی بهش میگم بله سر حرفمم باهاش بحث و دعوا نمیکنم فقط حرفمو میزنم قشنگ بار بعد میگه و ازم مشورت میگیره

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2706