2733
2739

خرج خونه روهم انداخته رودوش من خودشوکشیده کناروقبول نمیکنه خودش بره خریدمعنی گرونی وبفهمه تاچندمدت پیش شاغل بودم ولی مجبورشدم کاروبذارم کنار..نمیدونم تصمیمم درسته یانه میگم اینکه پول نمیده منم نیازاشوتامین نکنم حتی تصمیم دارم غذای خوبم جلوش نذارم ماهانه سه تومن میده توقع داره باهاش مرغ گوشت برنج خوراکی صبحونه حبوبات روغن خرج لباس ارایشگاه ودکترم بااین چس تومن باشه

بچه هاباپولایی که کارکردم گذاشتم بانک سودشومیگیرم نزدیک ۸۰۰ واسه لباس وخوردوخوراک وشربت اهن ومولتی بچه ولی خستم دیگ نمیدونم بااین ادم گداوپنهونکارکه همش پولاشومعلوم نیست چکارمیکنه رفتارکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه کار خوبی کردی سر کار نمیری، باید عادت کنه خرج کنه. این دفعه بهش بگو بیا با هم بریم تا متوجه مخارج ...

همه جامیبرمش عزیزم قیمتاروهم میبینه ولی به روی خودش نمیاره خیلی هفت خطه

2731

خواهر زاده همسر منم ارایشگر بود و شوهرش میگفت داری خرج کن دوتا هم بچه داشت ی ریال خرج نمیکرد ارایشگری با اون درامد فلان قد رو گذاشت کنار چند ماه بهشون سخت گذشت ولی شوهرمجبور شد کار کنه خرج کنه الان میخواد بعد هشت سال امتحانی بره سرکار ببینه چی میشه

بالاترین قدرت حریم خصوصیه...ادما چیزی رو که نمیدونن نمیتونن خراب کنن.....چرا باید بقیه از رازهای زندگی شما خبر داشته باشن...بخدا اگه علیه خودتون استفاده نکنن مرهم نمیشن...
2738
منم یه مدت یه کار تو خونه پیدا کرده بودم حقوق خیلی کمی هم داشت شوهرم انقدر تنبل شده بود دو روز در هف ...

به منم میگه خودت داری خرج کن خودشم پولاروواس خودش خرج میکرداینجوری زن نابودمیشه

به منم میگه خودت داری خرج کن خودشم پولاروواس خودش خرج میکرداینجوری زن نابودمیشه

الان کل پول رو برای خودت و بچه خرج کن هرشب بهش نون پنیر بده بگو نیست . برای خودت جدا بپز بخور برای اون بگو نیست 

کار نکنی بشینی خونه بیماری خساست اون درمان نمیشه خودت فقط،سختی بیشتر میکشی

ادم خسیس شعارش اینه من پولم یعنی جونم بهت نمیدم 

کاری هم به شرایط شما نداره 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

عزیزم من یادمه 15 سال پیش که ازدواج کردم همیشه برا خواستگارام می گفتن دو تا چیز حواست باشه که درست نمیشه چشم چرون و هوس باز و خسیس 

الانم همین مدله دیگه نمی تونی درست کنی باید راه هایی که بتونی ازش بکنی رو پیدا کنی 

که من حقیقتا بلد نیستم

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2706