2737
2739

خواهر شوهر ملیحه روی شوهر خواهر شوهرش چشم داشت و رابطه داشتن با هم 

خیلی بده آدم با فامیل رو هم بریزه 

خدا کنه حالا سر اون بنده خدا خیانت نیاد ( همون خانم که تاپیک زد منظورمه)

مامان آناهیتا -آراد -آرتا 🤱🏻💚

اه اه چقدرم همون مرده درب و داغون بود

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من اصلا باور نکردم سرکاریه.پدرشوهر مادرشوهر پشمن مگه جلوشون با تاپ شورتک بیای

خب خانواده بازی هستن 

مثل خانواده شوهر من ولی خانواده شوهرم خیلی خدایی حرمت رعایت میشه اصلا خیانت معنی نداره 

مامان آناهیتا -آراد -آرتا 🤱🏻💚

حالا چقدر همه مطمئن هستن که اینا رابطه دارن؟؟ 

نمیدونم چرا تا بحث حجاب میشه همه میگن ما که روسری هم سر نمیکنم این بحثا همه مذهبی و اهل محرم نامحرم میشن 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
من اصلا باور نکردم سرکاریه.پدرشوهر مادرشوهر پشمن مگه جلوشون با تاپ شورتک بیای

بعد به این میگن خوب لباس بپوش به اون چیزی نمیگن زمینه رو هم براش فراهم میکنن که با شوهر این باشه شوهرشم هیچ جا وجود نداره ولی خودش همه جا هست😅🤣🤣🤣

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2740
خب خانواده بازی هستن  مثل خانواده شوهر من ولی خانواده شوهرم خیلی خدایی حرمت رعایت میشه اصلا خی ...

نمیدونم والا .اخه اصلا بحث حجاب نیس

احترامه .من خودم پیش بابام تاپ باز و شلوارک نپوشیدم تا این سن

❌آقایون درخواست دوستی ندن❌
از این روابط زیاده ب نطرم ذات کثیف میخاد دوس پسر من با خاهر زنش دوست شده بود خاهر زنشم متاهل بود😑

چه عجیب 🥴🥴🥴

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بابا شماها خیلی ساده اید

طرف میره دوتا فیلم ترکی میبینه میاد اینجا فانتزی های ذهنشو خالی میکنه شمام باور میکنید؟

با شورتک و تاپ گشتن اونم تو خانواده های ایرانی جلو برادر شوهر و جلو پدرشوهر مادرشوهر از کی تا حالا جا افتاده؟

همون موقع مادرشوهره میگیره جرش میده دیگه خانواده های شوهرای ایرانی رو نمیشناسیم؟ این مورد برای آزاد ترین خانواده ها هم قفله چه برسه به کسای دیگه

انقد ساده نباشید

آره طرف بیاد س...نه هاشو بندازه بیرون مادرشوهره هم هیچی نگه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2706