2733
2734
عنوان

اولین روز بیکاری و چقدر سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 26 پست
من سر کارم هم خوبه هم بد، خوبیش اینه از مشکلات و سختیای خونه و زندگی فرار میکنم و سر کار برام جای اس ...

نمی‌دونم شاید چون عادت ندارم به خونه نشستن حسن اینطوریه

شاید چند روز تو خونه بمونم خوشم بیاد و دیگه اصلا به کار مجدد فکرم نکنم

من طبق قانون وزارت کار که گفته بود حقوق باید ۳۵ درصد افزایش داشته باشه میخواستم ولی اون انسان زرنگ م ...

شرایط سخت شده . و کارفرما هم باید دخل و خرجش بخونه . نمی‌دونم چقدر سود ماهیانه عایدش می شده . ولی  کار کردن همش حقوق نیست کسب تجربه بزرگنرین منفعته یه شغله که ب هزارتا حقوق می ارزه .در کل ب قدرت انتخابت تبریک میگم 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوووف منم احتمالا تا چند وقت دیگه بیکار شم از الان ب اون روز فک میکنم میترسم چون از نظر اقتصادی بهم ...

همین دیگه مشکل منم همینه

از یک طرف خوشحالم که تو خونم و به زندگیم و دخترم میرسم

از طرف دیگه از اون شرایط اقتصادیه به شدت میترسم

خدا کمکمون کنه

2731
همین دیگه مشکل منم همینه از یک طرف خوشحالم که تو خونم و به زندگیم و دخترم میرسم از طرف دیگه از اون ...

وای آره منم دوست دارم دیگه سرکار نرم ولی میترسم روزبه روز گرونی بشه نتونم 

بااینکه یه مجردم 

خدایا شکرت واسه همه داده هات که هرچی بوده به صلاحم بوده حتماً
شرایط سخت شده . و کارفرما هم باید دخل و خرجش بخونه . نمی‌دونم چقدر سود ماهیانه عایدش می شده . ولی&nb ...

عزیزم کارفرمای ما که یک کار خدماتی و تولیدی بود قطعا با افزایش حقوق جنس و خدمتش رو‌ هم افزایش.داده پس نباید از اینکه حق کارمند یا کارگرش رو‌ بده کوتاهی کنه 

ایشون همین امسال سر قرارداد جدید با ۳ نفر به توافق نرسید

اون دو نفر دیگه نیروی یدی بودن و خب به راحتی با حقوق خیلی کمتر یک کارگر اتباع میگیره

تو قسمت کار منم که یک همکار دارم که می‌تونه کار منم تا حدود کمی انجام بده فعلا کار رو میندازه روی شونه اون بنده خدا و با حقوق ناچیز کار خیلی خیلی بیشتری ازش میکشه

2740