2733
2739
عنوان

حس میکنم دیگه خونم امن نیست😶😢

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 36 پست

عزیزم ما خونمونو بخاطر سه بار سم پاشی کردیم تا سوسکا رفتن

آخرین سمی که زدیم و کار ساز بود یه سم قاطی کردنی زرد رنگ بود که هر بطریش رو باید توی سه لیتر آب مخلوط کنی و به همه جای خونه بزنی 

دبگه هیچی نمیاد 

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...
نمیدونم چرا سوسک اومده هر روز جرم گیر و وایتکس دستمه.. 😢

با وایتکس و جرمگیر خودکشی نکنید 

الان سوسک کم دارید سریع ریشه کن میشه ،نگران نباش 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه قدیمیه؟ اگه قدیمیه کل ساختمونو باید سمپلشی کنید اگه جدیده راه ورود پیدا کنید ما نداشتیم یکی د ...

نه عزیزم خونه قدیمی نیست.. سال 98 ساختش بوده.. 

ما هم ک پارسال اومدیم تو خونه همه رو مجدد بازسازی کردیم

اصلا سابقه سوسک نداشت اینجا

همینه که همیشه همینه.. :)بِه دِل نَگیرین.. میگیرینَم بِگیرین🕸️
نه عزیزم خونه قدیمی نیست.. سال 98 ساختش بوده..  ما هم ک پارسال اومدیم تو خونه همه رو مجدد بازس ...

مجتمع هستید؟ از خونه همسایه ها هم میان 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2731
فکر کردم دزد زده به خونه    

باور کن از دزد بدتره.. خیلی حالم بده.. من وسواس دارم.. میگم که از دیشب چشم رو هم نزاشتم😢😭

باور کن از دزد بدتره.. خیلی حالم بده.. من وسواس دارم.. میگم که از دیشب چشم رو هم نزاشتم😢😭

ازون اسپرع سیاه مخصوص سوسک کش قوی همه جای خونه بزن در پنجره باز بزار بو بره...اگه تخم گزاری کرده باشه از بین میره

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
مجتمع هستید؟ از خونه همسایه ها هم میان 

نه عزیزم یه دو طبقه.. تا وقتی طبقه پایین مستاجر نداشتیم خوب بود اصلا خبری از هیچ حشره ای نبود .. تازگی مستاحر دادیم سوسک دیدم. اگه سوسکا ریشه کن نشن باید چیکار کنم 😭

2740
نه عزیزم یه دو طبقه.. تا وقتی طبقه پایین مستاجر نداشتیم خوب بود اصلا خبری از هیچ حشره ای نبود .. تاز ...

حتما خونه قبلیشون سوسک داشت.با اسباب کشی منتقل شده...چون اون ریزاش بین وسایل قایم میشن

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
حتما خونه قبلیشون سوسک داشت.با اسباب کشی منتقل شده...چون اون ریزاش بین وسایل قایم میشن

اخ اخ صد بار گفتم خونه رو مستاجر ندیم.. شوهرم گوش نداد😭گفت دوستمه ازم خواسته زشته بگم نه

از کجا بخرم و چحوری استفاده کنم گلم؟ 

بنظرم سم فروشی های سموم کشاورزی داشته باشند 

عزیزم حتما از اون سوسک هایی هست که کوچیکن تکثیر پیدا می کنن  اگه نه حمام و دستشویی و فاضلابتون ...

عزیزم ممکنه بیان بیرون و برن تو اشپزخونه و اینا؟؟ 

2706