2733
2734
عنوان

زدن کرم دست در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیادی سخت میگیری مگه کرمو میخوری ک وارد بدن بچه بشه اخه

شنیدم عزیز

نمیدونی اونایی که به سختی مادر میشن خیلی خیلی حساستر از مادرای دیگه ان 

هر حرفی رو‌ باور میکنن

اصلا امروز سایت مشکوکه     یه تاپیک دیگه بودم میگفت دو روز دیگه زایمانمه، قند هم نداشتم و ...

بنده خدا حق داره 

شاید بعد ملی سختی خدا بهش این بچه رو داده و از هرچیز کوچیکی میترسه 

من همه مادرای نگران رو درک‌ میکنم

حتی اونی که سوالش مسخره به نظر بیاد 

چون این نگرانی بخاطر استرس و اطلاعات غلطیه که اطرافیان مخصوصا ماماهای بی تجربه که تو ‌مجازی  بهشون میگن هستش

2728
شنیدم عزیز نمیدونی اونایی که به سختی مادر میشن خیلی خیلی حساستر از مادرای دیگه ان  هر حرفی رو ...

خوبه ک مراعات میکنی

ولی واقعا نیاز نیس خودتو عذاب بدی.

❌آقایون درخواست دوستی ندن❌

چرا بعضیا به قصد مسخره کردن وارد تاپیک شدن 

خواهشا درک کنید ایشون هیچ مشکلی ندارن فقط نگران بچشون هستن همین 

میتونین با چندتا جمله دلگرم کننده از استرس یه مادر کم کنید 

هی میگن چرا این حرفو میزنی، یعنی الان توقع دارین یه مادر بیاد برای شما توضیح بده که چرا نگران بچشه 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

منم باردارم. از دکترم پرسیدم گفت مشکلی نداره. جذب از طریق پوست اونقدر زیاد نیست که بخواد مشکلی ایجاد کنه. مخصوصا تاکید کرد که ضدآفتاب حتما بزن

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

هر وقت تاپیک یه خانم باردار حساس رو میبینم یاد اون کاربری میفتم که چندسال پیش تاپیک زده بود مو رفته تو دهنم خوردم نکنه بپیچه دور کردن بچم خفه بشه😁 البته که به احتمال زیاد سرکاری بود 

از بس میترسونمون  هم بعضی دکترا  هم ماما ها  هم فضای مجازی  هم اطرافیان

فضای مجازی رو که بریز دور

دکترهای حاذق ببین چی میگن

خب بله مصرف زیاد لوازم آرایش به خاطر سربش خطرناکه. اما یه کرم ساده دست رو کدوم دکتر ممنوع کرده؟!

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟