2733
2739
عنوان

از شوهر ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1146 بازدید | 67 پست
بخاطر بازدید بیشتر اوله صبح نیاز نیست مردمو سرکار بزاری. حیف اون مردی ک بتو میگه همسر‌

هعییییی این خانم تاپیک زیاد داره مشکل داره چی میگی سه تا از تاپیکای قبلش مال همین موضوعه😑

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیل منطقی ای برای طلاق گرفتنه ولی نه دادگاه قبول نمیکنه. پس عجله نکن با خیال راحت قدم به قدم جلو برو. اول با یه وکیل صحبت کن وکیل نداشته باشی با این قوانین زن ستیزانه به هیچ جا نمیرسی. بعدشم حق طلاق داری یا نه؟ نداشته باشی به مشکل برمی‌خوریم احتمالا مجبور شی تمام مهریه اتو ببخشی تا قبول کنه. ولی خب قبل از همه اینا به نظرم یه مدت با یه مشاور خوب، خیلی خوب صحبت کن. نه برای درست کردن زندگیتون بلکه برای افکار بهم ریخته خودت تو این موقعیت

مگه مریضم؟؟؟کور ک نیسی برو تاپیکی ک دیشب زدم بخون خودت حتما اونجوری فک میکنی همه اونجورین☹️😦😒

کسی ندیده چنین تاپیکی داشته باشی. انشالله تاپیک واقعیشو بزنی میایم لایک هم میکنیم. 

2731
2738
دوسه تا تاپیک قبل فقط فحشش دادی درست نمیگی چی شده

ببین میگه شوهرم با فیلم رقص خالم🥴🥴🥴🥴🥴

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
بی گدار به اب نزن قبل درخواست طلاق هم درخواست مهریه بده حتما بعد درخواست طلاق اونجوری مهریه تو‌ نمیت ...

عع چ خوب ک گفتی نمیدونستم واقعااا ممنونم😓😓😓حالم خیییلیییی بدهههههه از دیشب ب زمین و زمان فوش دادم خوشبحال اونایی ک شوهرشون چشم و دل سیر پاکه😣😣😣😣

با فیلم رقص خالش خود ار ضا یی کرده؟ خب پس مریض جنسیه😐

🤦🤦🤦🤦💔💔خب الان غیر از طلاق به این خانم چه پیشنهادی بدیم به نظرم بهترین کار طلاقه

2706