2737
2734
عنوان

پیرو تاپیک پربازدید

118 بازدید | 15 پست

سلام عزیزم اومدم واست پیام بذارم تاپیک قفل بود خیلی عصبی شدم خانمی همشون دارن با رفتاراشون نشون میدن که از تو خوششون نمیاد البته دلشون بخواد اما همه دست گذاشتن رو نقطه ضعفت من جای تو باشم دمپر این شوهر تو مهمونیا نمیرم اما پنهونی ازش مدرک جمع میکنم و از نوع رفتار و اخلاق و تیپ جاریم و شوهرم فیلم میگیرم به وقتش تهدیدش میکنم شوهرت فوقش داد میزنه یا کتک که میشه برگ برنده تو چون از رفتار شوهرت مشخصه فقط منتظره چراغ سبز از جانب هر زنی هست که تا تهش بره یه بار دیگه جاریت رفتاری کرد جلوش بگو به داداش میگم که من خانوم اقای خودم رو چه جوری داری میندازی کنار اما تو مجلس برای خودت بگو بخند حسابی خوش بگذرون تو گوشی برو کم کم شوهرت حواسش جمعت میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه خیلی رفتارشون رو مخ بود

برای من قابل باور نیست حداقل رفتار مادرشوهرش که میخواد زمینه رو برای اون دو نفر فراهم کنه هیچ مادرشوهری هرچقدرم از یه عروس بدش بیاد عروس دیگشو انقدر راحت نمیذاره برادرشوهرشم کلا وجود نداشت تو داستان 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2731
برای من قابل باور نیست حداقل رفتار مادرشوهرش که میخواد زمینه رو برای اون دو نفر فراهم کنه هیچ مادرشو ...

دقیقا چطور عروس کنار مادرشوهرش خرابه نمی گه این میره به شوهرم میگه. ؟ بعد مادرشوهره هی به این میگه برو تو دید نباش بذار اینا برن تو کیون هم😑 بیخودی حرصیم کرده

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
دقیقا چطور عروس کنار مادرشوهرش خرابه نمی گه این میره به شوهرم میگه. ؟ بعد مادرشوهره هی به این میگه ب ...

سریع هم قفل میکنه دروغاش لو نره

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
سریع هم قفل میکنه دروغاش لو نره

آره شک برانگیره

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2740

حدود یکماه پیش هم یک نفر همچین تاپیکی گذاشت وتقریبا با همبن شرایط وجزو پر بازدیدها بود وبعد معلوم شد که استاتر اقا هست وملت رو سر کار گذاشته ،

برای من خیلی این تاپیک هم عجیب بود که نوع پوشش جاری برای مادر شوهر وپدر شوهر هم مساله ای نبود وکاملا طبیعی بود ،

نوع نشستن جاری ،نوع فراهم کردن همه جور زمینه ،بعد معمولا اونهایی هم که رابطه دارند در جمع پنهان میکنندولی اینها اصلا پنهان نمیکردن ،ویا گذاشتن ایشون منزل وبعد رسوندن جاری ،بالاخره شوهرش کودن که نیست ومیفهمه زمان رفت وبرگشت دست خانومش هست ،وهزاران چرای دیگه نگذاشت استاتر را باور کنم .

حدود یکماه پیش هم یک نفر همچین تاپیکی گذاشت وتقریبا با همبن شرایط وجزو پر بازدیدها بود وبعد معلوم شد ...

اره واقعا عجیبه تناقضرفتار جاری جلوی شوهر و متدر شوهر و در غیاب شوهر یعنی برای خانواده شوهر جای سوال نیست؟معلوم بود جاریش عقده ای است

2706